دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۳۸ق.ظ
::آخرین مطلب 7 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

چگونه به مدافعان حرم کمک کنم؟!

تقریبا می توان گفت روزی نیست که خبری از شهدای مدافع حرم در رسانه ها وجود نداشته باشد. شهدایی که بهتر بگوییم سپاهیان حضرت زینب کبری(س) هستند. اما ما از…

تقریبا می توان گفت روزی نیست که خبری از شهدای مدافع حرم در رسانه ها وجود نداشته باشد. شهدایی که بهتر بگوییم سپاهیان حضرت زینب کبری(س) هستند. اما ما از راه دور شاید بتوانیم تنها ذره ای کوتاه در فداکاری ها و جان فشانی های آن ها  سهیم باشیم ، آن هم باکمک های مردمی جهت بازسازی و توسعه حرم عقیله بنی هاشم(ع) و نیز جهت یاری به مدافعان حرم. اگرچه کمک ما برای آن است که از قافله مدافعان حریم اهل بیت عقب نیفتیم و اگرنه ارزش کار جان بر کفان مدافع حرم کجا و کمک های من کجا؟!

برای کمک مالی به بازسازی و توسعه حرم حضرت زینب (ع)

شماره حساب ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴ جام بانک ملت ویژه کمک‌های مردمی برای بازسازی حرم حضرت زینب (س) اختصاص یافته است. متولی بازسازی حرم های سوریه با ” ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ” است.

برای یاری مالی به مردم و ملت های مظلوم منطقه

– حساب ۲۰۰۵۶۰۰۵۶۰۰۵ بانک ملی شعبه ” کمیته امداد ” در ارتباط با کمکهای امانی بین الملل ( کمک به مردم فلسطین،عراق،سوریه،لبنان،یمن و … ) .

برای کمک مالی به نیاز های فوری و بهداشتی و پزشکی مردم مظلوم منطقه

 شماره حساب ۹۹۹۹۹ ” جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ” نزد بانک ملت و شماره حساب ارزی ۷۰۲۰۷۰ این جمعیت نزد بانک ملی ایران کمک‌های نقدی  جهت کمک به نیازمندان و همراهی با اهداف بشردوستانه و انسانی هلال احمر

کمک های غیر نقدی به رزمندگان جبهه مقاومت:
هم اکنون با توجه به استقبال صورت گرفته ، کلیه دفاتر پستی سراسر کشور آماده دریافت کمک های غیر نقدی به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی می باشند.
تذکر ١: براساس تفاهم نامه منعقده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، ارسال کنندگان کمک های غیر نقدی ، هیچگونه وجهی را جهت ارسال مرسوله نمی پردازند.
تذکر ٢ : اداره کل منطقه ١٣ پستی تهران به عنوان مجری و پشتیبان فنی پروژه با شماره ٠٩١٢٢١٩٢٣٧٤ (آقای امانی) پاسخگوی مشکلات و ابهامات بوجود آمده در کلیه دفاتر پستی سراسر کشور می باشد. لذا در صورتیکه برای ارسال مرسوله در هر یک از دفاتر پستی سراسر کشور مشکلی بوجود آمد لازم است فورا با شماره فوق تماس حاصل تا نسبت به رفع مشکل یا ابهام اقدام گردد.
کمک های نقدی به رزمندگان جبهه مقاومت:
حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره ٠٢٠٥٣٦٤٦٥٦٠٠٦ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۰۴۲۶۱ به نام هیئت الرضا(مدافعان حرم) آماده دریافت کمک های نقدی مردمی می باشد.
نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۸ق.ظ
نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین