یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳ق.ظ
::آخرین مطلب 11 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

پروژه های اولویت دار 4 شهرستان جنوب فارس  جهت پیگیری در دولت سیزدهم را معرفی نمایید

همزمان با نزدیک شدن به آغاز فعالیت دولت سیزدهم و فعالیت اولین دولت در گام دوم انقلاب از تمامی شما لارستانی های عزیز(لارستان، خنج، گراش، اوز و بخش های تابعه…

همزمان با نزدیک شدن به آغاز فعالیت دولت سیزدهم و فعالیت اولین دولت در گام دوم انقلاب از تمامی شما لارستانی های عزیز(لارستان، خنج، گراش، اوز و بخش های تابعه ) درخواست می شود در فراخوان  پیشنهاد پروژه ها و طرح های اولویت دار ۴ شهرستان جنوب فارس شرکت نمایید.
به نظر شما در دولت سیزدهم چه پروژه های مهمی از سوی نماینده مردم باید به صورت ویژه از مسئولان دولت مورد پیگیری قرار گیرد. پروژه های زیادی در منطقه و در ۴ شهرستان در اولویت تکمیل می باشند، پروژه های زیادی باید آغاز شده و پروژه های زیادی لنگ بودجه محدودی برای تکمیل خود هستند.
احقاق حق پروژه های توسعه ای منطقه در لارستان، خنج، گراش و اوز با پیگیری نماینده مردم و همیاری مسئولین شهرستانی در ۴ شهرستان با رایزنی با مسئولین در دولت جدید بایستی عملیاتی شود. به نظر شما مهمترین پروژه های اولویت دار منطقه چیست؟  با مراجعه به پیج اینستاگرام میلاد لارستان عنوان پروژه های مهم( نیازمند بودجه، پروژه جدید و..)  جهت پیگیری در دولت سیزدهم را  پیشنهاد دهید.
پیشنهادات شما جهت پیگیری به اطلاع جناب حسین زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی خواهد رسید
نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۵:۵۳ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “پروژه های اولویت دار 4 شهرستان جنوب فارس  جهت پیگیری در دولت سیزدهم را معرفی نمایید”

  1. لارستانی گفت:

    پول وامکانات نیست برادر موضوع دولت ۱۲ ویا ۱۳. نیست بدون بودجه کافی این دولت ها همه مثل هم. هستند. نمی‌توانند کاری. انجام. دهند

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین