چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴ق.ظ
::آخرین مطلب 1 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

بازدید مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس از پروژه‌های زیربنایی شهرداری لار

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس که به همراه تنی چند از کارشناسان این دفتر به منظور بازدید از پروژه های شهرداری های استان و همچنین آئین…

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس که به همراه تنی چند از کارشناسان این دفتر به منظور بازدید از پروژه های شهرداری های استان و همچنین آئین تکریم و معارفه شهردار شهرستان گراش، به جنوب استان سفر کرده بود، از پروژه های عمرانی، خدماتی و زیر بنایی شهرداری لار بازدید کرد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس که به همراه تنی چند از کارشناسان این دفتر به منظور بازدید از پروژه های شهرداری های استان و همچنین آئین تکریم و معارفه شهردار شهرستان گراش، به جنوب استان سفر کرده بود، از پروژه های عمرانی، خدماتی و زیر بنایی شهرداری لار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ مسعود طهماسبی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس پیش از بازدید از پروژه های شهرداری لار، در نشستی که در محل دفتر شهردار این شهر برگزار شد، با تاکید بر ایجاد منابع پایدار درآمدی در شهرداری ها، گفت: اگر مدیریت شهری بخواهد به خوبی به وظایف خود عمل کند و در انجام وظایف موفق باشد؛ باید در اولین گام، منابع پایدار درآمدی را ایجاد کند.

مسعود طهماسبی با بیان اینکه در تجربه ثابت شده شهرهایی که در حوزه درآمد به سمت منابع پایدار درآمدی گام برداشته اند؛ امروز در ایفای وظایف و تکالیف قانونی خود شهرهای موفق تری هستند، افزود: باید تلاش کرد که شهرداری ها و شوراها بر این امر تمرکز کنند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس با اشاره به اینکه منابع پایدار درآمدی پتانسیل و ظرفیت هایی را ایجاد می کند که مدیریت شهری بتواند به خوبی به وظایف خود عمل کند، گفت: در اجرای پروژه های شهری از جمله پارکها، فرهنگسراها و … باید به این مسئله مهم توجه بیشتری شود.

وی با بیان اینکه در شهرهای بزرگ که حجم درآمد بیشتر بوده کمتر به منابع پایدار درآمدی توجه شده، گفت: در شهرهای کوچک که در ابتدای شروع به کار هیچ گونه منابع تامین درآمدی نداشته اند به این مسئله توجه بیشتری شده و با ایجاد منابعی همچون سنگ شکن، پمپ بنزین، کارخانه آسفالت و … هزینه ی پروژه های خود را تامین کرده و امروزه در روند توسعه، گوی سبقت را ربوده اند.

نواز شریفی لاری شهردار لار هم در این نشست با بیان اینکه در چند سال اخیر در اجرای پروژه ها بر تامین منابع پایدار درآمدی توجه شده است، گفت: در اجرای طرحها و پروژه های جدید از جمله کشتارگاه جدید دام، پایانه مسافربری در حال احداث شهید نجفعلی مفید، پروژه ۳۸ هکتاری در ورودی شهر لار از سمت جهرم، بوستان ملت (پارک شهر) و … بر این امر مهم توجه ویژه ای شده و با جدیت تمام پیگیر تحقق آن هستیم.

در ادامه، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس به همراه شهردار لار و تنی چند از کارشناسان دفتر امور شهری و کارشناسان شهرداری از پروژه های عمرانی، خدماتی و زیر بنایی شهرداری لار بازدید کرد.

پایانه مسافربری در حال احداث شهید نجفعلی مفید در ورودی شهر لار از سمت لطیفی، پل های تازه احداث بر روی رودخانه وربند در ورودی شهر لار از سمت جهرم و ورودی شهرک کوثر (با غ انجیر)، ساختمان در حال احداث شهرداری لار واقع در بلوار سید عبدالحسین لاری، بوستان ملت (پارک شهر)، زیر سازی و آسفالت خیابان های شهرک بوستان، پل در حال احداث و سابات تازه مرمت شده کوی گاله، دیوار سیل بند و آسفالت محله کوریچان، عملیات جدول گذاری کوچه لاله ۱۶ محله کهویه از جمله پروژه هایی بود که مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس از نزدیک از آنها بازدید کرد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین