دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۲۷ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 3

چرا باید عده ای رقص مختلط و عروسی را در مکان عمومی شهر لار به اجرا در آورند؟!!! چرا باید سگ گردانی عادی شود؟!

برخی از دغدغه مندان شهر لار با ارسال پیامی خطاب به اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر لارستان و مردم شریف منطقه خواستار اتخاذ تدابیر مناسب در…

برخی از دغدغه مندان شهر لار با ارسال پیامی خطاب به اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر لارستان و مردم شریف منطقه خواستار اتخاذ تدابیر مناسب در برخورد با بی بند وباری های اخیر در شهر لار شده اند. در این پیام که یک نسخه آن در اختیار میلاد لارستان قرار گرفته آمده است:

قبح شکنی، پرده دری، بی بند و باری و کشف حجاب و سگ گردانی آنقدر در لار عادی شده که به یک مسئله ی پیش پا افتاده و دست چندم مسئولین مربوطه تبدیل شده است.

تا جایی که خانواده ای به خود اجازه میدهد مراسم جشن و پایکوبی و رقص مختلط عروسی خود را به مکان عمومی همچون پارک شهر بیاورد و حریم شهر و مکان عمومی را حریم خانه ی خود بدانند. اتفاقی که در کشورهای غربی و غیر دینی هم دارای چارچوب و ضوابط خاص است…

مسولین و مردم!

چه شده که عده ای با کمال وقاحت به خود اجازه می دهند اینگونه قانونی شکنی کنند و هیچ اقدامی از طرف مسولین دیده نشود. متاسفیم که قداست و حرمت زنان و مردان و بزرگان لارستانی با این گونه هنجارشکنی ها از بین رفته است . مگر نه این است که روزی به عصمت زنان این شهر قسم یاد می شده.

حال چرا فکری برای رفع این بی بند و باری ها نمیشود.این بی تفاوتی ها موجب انحرافات بزرگ شده است.

ما مردم غیرتمند لاری خواستار این هستیم ضمن برخورد با این چنین  رفتارهای ناشایست از عده ای محدود که روح جوانان و نوجوانان شهرمان را جریحه دار کرده اند حتما پیگیریهای قضایی صورت گیرد و نتیجه ی برخورد و مجازات آن هم به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

و اما تلنگری به خود ما مردم شهر
بترسیم از این همه غفلت
بترسیم از این همه بی خیالی
بترسیم از این همه دیدن و دم نزدن
بترسیم از روزی که در پیشگاه خدا ما را مومن بی عمل بخوانند…

بی خیالی در برابر گناه، آتشی است که رهایش کردیم دامن خودمون را هم خواهد گرفت و آنچنان بی بندو بارها گستاخ خواهند شد که دیگر جمع کردن ممکن نیست….

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “چرا باید عده ای رقص مختلط و عروسی را در مکان عمومی شهر لار به اجرا در آورند؟!!! چرا باید سگ گردانی عادی شود؟!”

  1. 2 گفت:

    سلام با شما موافقم اما رگ غیرت تان در همه گناهان میزند. بی‌عدالتی‌ها. اختلاسها دروغ های پی در پی مسوولین انقلابی؟!!! عدم وقتی به عهد و ….یک بار دیگر گناهان کبیره رو بخونید

  2. تلنگری به مسولین بی خیال واسوده گفت:

    مردم با سگ گردانی وعروسی های آنچنانی موافق نیستند اما مشکلات امروز جامعه. تنها اینها نیست. مشکلات وگرفتاری ها بی داد میکنند مردم برای هزینه روزانه خود. درمانده اند فقر وبیکاری وگرانی خیلی زیاد شده است. باید برای اینگونه. مشکلات تذکر داده شود نه کارهای کوچکتر و……

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین