دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۶ق.ظ
::آخرین مطلب 15 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1
جعفرپور اظهار داشت:

دولت در سال جاری تعمیق فرهنگ اسلامی-ایرانی را مورد توجه قرار دهد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک ما نیازمند کار‌ها و فعالیت‌های فرهنگی عمیق هستیم یعنی باید از آن کار‌های شکلی و فعالیت‌های که در زمان محدود خودشان…

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک ما نیازمند کار‌ها و فعالیت‌های فرهنگی عمیق هستیم یعنی باید از آن کار‌های شکلی و فعالیت‌های که در زمان محدود خودشان را نشان می‌دهند و اما ریشه‌دار نیستند، پرهیز کنیم.

به گزارش میلادلارستان به نفل از میزان جمشید جعفرپور در ارزیابی اجمالی خود از وضعیت فرهنگی سال ۹۶ گفت: در سال ۹۶ شاهد رشد و جهش در وضعیت فرهنگی کشور نبودیم و با همان روال سال ۹۵ در سال ۹۶ طی طریق کردیم. وی افزود: اگر بخواهیم یک نگاه کلان نسبت به وضعیت فرهنگی سال ۹۶ داشته باشیم باید بگوییم اتفاق جدیدی در حوزه فرهنگ رخ نداد. رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته این مسئله نافی این نیست که یک سری فعالیت خوب را در مقاطعی داشتیم.

وی با بیان اینکه دولت در سال ۹۷ باید تعمیق فرهنگ اسلامی- ایرانی را مورد توجه قرار دهد بیان داشت: بدون شک ما نیازمند کار‌ها و فعالیت‌های فرهنگی عمیق هستیم یعنی باید از آن کار‌های شکلی و فعالیت‌های که در زمان محدود خودشان را نشان می‌دهند و اما ریشه‌دار نیستند، پرهیز کنیم.

 جعفرپور با بیان اینکه باید نگاهمان را به دانش‌آموزان و دانشجویان متمرکز کنیم بیان داشت: این قشر کسانی هستند که باید با فرهنگ اسلامی ایرانی معانست و اُنس بگیرند

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین