دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۰ق.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

20 درصد از مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، وی با بیان اینکه ۲۰ درصد از مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است، افزود: در سال گذشته ۵۰ درصد مدارس بازسازی…

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، وی با بیان اینکه ۲۰ درصد از مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است، افزود: در سال گذشته ۵۰ درصد مدارس بازسازی شده، با همت خیرین بوده  که این نشان دهنده توجه خیرین در عرصه آموزش است.

به گزارش میلاد لارستان مهرالله رخشان مهر که برای کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه عمرانی و آموزشی و همچنین شرکت در جشنواره خیرین مدرسه ساز به شهرستان لارستان سفر کرده بود در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت موضوع مدرسه سازی توسط خیرین، اظهار داشت: خیرین از ۲۰ سال گذشته در امر مدرسه سازی فعالیت دارند که طی این مدت کارهای بسیار بزرگی انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد از مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است، افزود: در سال گذشته ۵۰ درصد مدارس بازسازی شده، با همت خیرین بوده  که این نشان دهنده توجه خیرین در عرصه آموزش است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با تأکید بر نقش آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی، تصریح کرد: علاوه بر تقدیر از خیرین به جهت همیاری مالی در ساخت مدارس، می بایست فرهنگ سازی در این حوزه اتفاق بیافتد.

معاون وزیر آموزش و پرورش ترویج کار خیر را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: فرهنگ مدرسه سازی یکی از اعمال حسنه است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش تسنیم، در این روز دبیرستان امیر کبیر، پایگاه سلامت دانش آموزی لارستان افتتاح، و کلنگ احداث مجتمع آموزشی و پژوهش سرا دکتر ایرج عبداله پور، دبستان شهدای فرهنگی لارستان، دبستان علی آقا علیشیری (دهخدا)، آموزشگاه آسمان شهر خور به زمین زده شد. این پروژه در مجموع با اعتبار ۹۵ میلیارد ریال با مشارکت خیرین، بنیاد نیک اندیشان هاشمی و اداره کل نوسازی مدارس فارس صورت گرفته و انجام می شود.

 

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۷ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین