چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۹ب.ظ
::آخرین مطلب 37 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

مسائل و مشکلات حوزه بهداشتی-درمانی جویم مطرح شد

اعضای شورای اسلامی شهر جویم طی نشستی با ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان جویم را مطرح نمودند. به گزارش  گروه شهروند خبرنگار میلاد…

اعضای شورای اسلامی شهر جویم طی نشستی با ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان جویم را مطرح نمودند.

به گزارش  گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان از جویم جلسه ای در خصوص مشکلات درمانی -بهداشتی به همت شورای اسلامی شهر جویم و با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان، معاونین پشتیبانی و بهداشتی دانشکده تشکیل گردید.

در این نشست ابتدا عبدالمجید محمدی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر جویم ضمن تشکر ازریاست ومعاونین دانشکده علوم پزشکی لارستان به جهت همکاری و حضور در این جلسه و با بیان اینکه امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی سیدالشهداء شهر جویم(از نظر فیزیکی،ساخت و ساز و تجهیزات) باشیم افزود: مشکلات مردم جویم رادردودسته متمایز میتوان مطرح وبررسی نمود ،یکی درحوزه معاونت درمان ودیگری درحوزه معاونت بهداشتی،درحوزه درمان که بحمدالله پس ازاتمام مراحل اخذ مجوز کمیسیونهای مختلف وزارت بهداشت، پیگیریهای مجدانه درزمینه تخصیص اعتبارتکمیل بیمارستان سیدالشهدا(ع) ازسوی شورای شهر ودوستان دانشکده  درحال انجام است و در خصوص بهداشت نیز علی رغم تلاش همکاران  در این حوزه همواره شاهد مشکلاتی هستیم و مردم نیز انتظاراتی دارند، پس بایستی همه ما در هر پست و مقام و جایگاهی که هستیم اولین رسالتمان این باشد که مشکلات مردم را بالاتر از مشکلات خود بدانیم.

وی در ادامه به مسائلی از قبیل کمبود آمبولانس،مشکلات داروخانه،کمبود پزشک،مجهز نمودن سیستم رادیولوژی به سیستم دیجیتال،اختصاص دستگاه تشخیص سدیم و پتاسیم جهت آزمایشگاه اشاره نمود و بیان داشت:امیدوارم با همکاری و تعامل دانشکده علوم پزشکی و مدیریت جدید و سابق  درمانگاه شبانه روزی جویم مشکلات حوزه بهداشتی-درمانی شهر جویم برطرف گردد.

پس از آن دکترکریمی ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز ضمن تشکر از همکاران خود در حوزه بهداشت اظهار داشت: تمام مسائل و مشکلاتی که مطرح گردید بر اساس اولویت دنبال خواهدشدو همچنین در زمینه بیمارستان نیز در مورد ردیف بودجه ای و اعتبارات پیگیری خواهیم نمود چرا که با راه اندازی بیمارستان بسیاری از مشکلات درمانی منطقه حل خواهد شد و نکته مهم دیگر اینکه مسئول جدید درمانگاه از بین پزشکان همین مرکز انتخاب شده تا در کنار دیگر کارکنان مجموعه بتواند مشکلات را برطرف نماید.

در پایان آقایان دکترنصری معاونت پشتیبانی ودکتر یگانه معاونت بهداشتی نیز به ارائه نظرات وپاسخگویی پرداختند.

لازم به ذکر است ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان،هیئت همراه و اعضای شورای اسلامی شهر جویم از بیمارستان ۳۲ تختخوابی سیدالشهدا و درمانگاه شهر جویم نیز بازدید نمودند و از نزدیک در جریان مسائل قرار گرفتند.

خبرنگار-آرزو جهان پیما

 

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین