شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

زارعی: روابط بین شهرستان های حوزه انتخابیه ضعیف است؛‌می توانیم پالایشگاه هایی به نام شهرستان با پول مردم راه اندازی نماییم

به گزارش میلاد لارستان، در هفتمین و آخرین روز از وقت قانونی ثبت نام از دواطلبین در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حشمت الله زارعی از روستای باغان خنج…

به گزارش میلاد لارستان، در هفتمین و آخرین روز از وقت قانونی ثبت نام از دواطلبین در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حشمت الله زارعی از روستای باغان خنج با حضور در ستاد انتخابات واقع در فرمانداری ویژه لارستان به عنوان داوطلب از حوزه انتخابیه شهرستانهای لارستان، خنج، گراش و اوز اقدام به نام نويسی کرد.

وي كه پس از ثبت نام جهت مصاحبه با خبرنگاران حاضر شده بود در بيوگرافي اوليه خود بيان کرد: کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی از روستای باغان خنج و بازنشسته معلمی هستم.

زارعی گفت:‌ خداوند ظرفیت های خوبی را به من اعطا نموده که اگر این ظرفیت ها در جایی عملیاتی شود قطعا میتوانم هم برای نظام جامعه اسلامی و هم حوزه انتخابیه مفید باشم. با توجه به ظرفیت و توانمندی خود با توکل به خداوند در این عرصه حضور پیدا کردم و در صورتی که لایق نمایندگی باشم مطمئن هستم پس از یک دوره چهار ساله مردم زبان به تحسین باز خواهند کرد نه اینکه به بد و بیراه بپردازند.

به نیت حضور بیشتر مردم به میدان آمده ام
زارعی در خصوص اینکه چه پتانسیلی در خود دیده که وارد صحنه انتخابات شده است اظهار داشت:‌ من بر اساس وظیفه خود وارد میدان شده ام و به این نیت وارد شده ام که مردم پای صندوق بیایند تا با دستان خود امتیازی به بیگانگان ندهیم. آنچیزی که خواست نظام است مشارکت بیشتر مردم پای صندوق های رای است. همه دوستانی که شرکت نموده اند از دوستان من هستند و با آنها صحبتهایی کرده ام. آن چیزی که نیت من است این مورد است که کسی به مجلس برود که کار کند نه اینکه فردی برود که دوستان خود و اهل علم را رها کند. تک روی فایده ای ندارد زیرا دست خدا با جماعت است.

برنامه های زیادی در ذهن دارم

وی گفت: برنامه های زیادی را در ذهن دارم. مواردی هست که باید به آنها پرداخت از جمله ظرفیت های گازی منطقه، تحکیم وحدت موجود بین چهار شهرستان حوزه انتخابیه آن هم به صورت عملی نه صرفا در شعار، استفاده از ظرفیت اقتصادی مردم برای انجام کارهایی که در سطح کشور ماندگار گردد از جمله برنامه های اجرایی من خواهد بود.

زارعی در عین حال اظهار داشت: جناح سیاسی من مستقل است و پیرو رهبری می‌باشم و به دنبال حرف حق و حقیقت خواهم بود .

توسعه دانشگاه زمانی خوب است که بتواند مشکلات را حل نماید.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار میلاد لارستان در خصوص توسعه دانشگاهی منطقه گفت: باید دانشگاه های منطقه توسعه یابند. ما با توسعه مخالف نیستیم، البته بستگی دارد که توسعه میخواهد چگونه باشد. اگر توسعه یک بعدی باشد به گونه ای که جایی را رشد میدهید و جای دیگر را خیر این خوب نیست. برای هر کاری نیاز به مشاوره هست و اینکه خواست مردم چیست. توسعه دانشگاه زمانی خوب است که بتواند مشکلات ما را حل نماید. باید دید آیا دغدغه امروز مردم توسعه دانشگاه هست یا خیر. آیا توسعه دانشگاهی موج افزایش علم می شود یا خیر. ما باید پیگیر این موارد باشیم.

زارعی ادامه داد:‌ وقتی بنشینید برای کاری فکر کنید راهکار آن هم پیدا خواهد شد. اگر برای مشکلات اقتصادی کشور نیز فکر شود قطعا مسئولین از عهده آن بر خواهند آمد. بنظر مسئولین به این نتیجه نرسیده آمد که مشکلات مردم را حل نمایند وگرنه کاری وجود ندارد که حل نشود . انسان دارای عقلی است که می تواند مشکلات را حل نماید.

می توانیم پالایشگاه هایی به نام شهرستان با پول مردم راه اندازی نماییم.
وی در پاسخ به سوال دیگر میلادلارستان در خصوص پتانسیل خفته منطقه گفت:‌منطقه ما دارای پتانسیل های خوبی است که متاسفانه از آنها استفاده نشده است. ما میتوانیم از پول سرمایه داران شهرستان پالایشگاه های به نام شهرستان به وجود آوریم . باید از ظرفیت سرمایه داران استفاده شود. پول های سرگردان در دست مردم بسیار زیاد است و باید به آن جهت داده شود تا موجب توسعه شود. یک برنامه ریزی درست و روشن از جانب مسئولین باعث می شود که مردم هم جلو بیایند و پای کار باشند.

روابط بین شهرستان های حوزه انتخابیه ضعیف است.

زارعی در بخش پایانی سخنان خود گفت:‌ روابط بین شهرستان های حوزه انتخابیه ضعیف است و موردپسند نیست. این روابط خیلی باید بهتر و قوی تر باشد. ما باید اینگونه فکر کنیم که بجای اینکه کار خود را در شیراز انجام دهیم در لار انجام دهیم و با تمرکز امکانات پزشکی در لار به لار بیاییم. این اتفاق اشکالی ندارد تا اینکه بخواهیم به شیراز برویم.

وی در پاسخ به سوالات کوتاه نیز جواب های زیر را ارائه نمود:

آخرین کتاب که خواندم کلیله و دمنه بوده است.
استان لارستان: خیلی عالی
جمشید جعفر پور: نماینده مجلس
دولت تدبیر و امید: ان شااا… که صاحب تدبیر باشد
برجام: سم مهلک
اعتراضات بنزینی۹۸: تصمیم بجایی نبود

شعار انتخاباتی : در خدمت مردم بودن

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۲ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین