پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۸
::آخرین مطلب 56 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 2
motalabe

سامانه جدید میلادلارستان؛ “مطالبه از شما؛ پاسخ از مسئولان”

در راستای نیل به سخنان مقام معظم رهبری و جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به لارستانی های عزیز و به منظور تسهیل شرایط جهت ارتباط مستقیم مردم با مسئولان…

در راستای نیل به سخنان مقام معظم رهبری و جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به لارستانی های عزیز و به منظور تسهیل شرایط جهت ارتباط مستقیم مردم با مسئولان ادارات و ارگان های شهرستانی و گاهاً استانی و منطقه ای، سامانه جدید سری “مطالبه از شما؛ پاسخ از مسئولان” توسط تیم تحلیل و توسعه میلادلارستان راه اندازی شده است.

بر این اساس و به منظور مطالبه از مسئولان (مطالبه: درخواست، پیشنهاد، انتقاد، سوالات مرتبط در حوزه تخصص مسئول مربوطه) در ابتدای هر سری از مطالبات موارد زیر درنظر گرفته میشود:

  • در ابتدای هر سری مطالبه نام و سمت مسئول مربوطه که مورد مطالبه و سوال قرار می گیرد توسط خادمین شما در میلادلارستان ذکر می گردد
  • کاربران گرامی ظرف یک هفته مطالبات خود را از آن مسئول مطرح می نمایند. ارسال مطالبات از طریق بخش ارسال نظرات همین پست خبری و یا ارسال پیامک و یا تلگرام  به شماره ۰۹۱۶۴۸۷۷۰۴۴ (شماره شهروند خبرنگار میلادلارستان) خواهد بود.
  • پس از وقت تعیین شده(حدود یک هفته) جهت ارائه مطالبات مردمی و با جمع اوری و جمع بندی آنها و با درخواست وقت قبلی، مسئول مربوطه طی مصاحبه ای با خبرنگاران میلادلارستان به مطالبات ارائه شده تا آنجا که به شرح وظایف وی مرتبط باشد، پاسخ می دهد.
  • پاسخ مطالبات ارسالی  از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.
  • پس از پایان هر سری مطالبات و ارائه پاسخ های مربوطه، سری جدید مطالبات با حذف قسمت نظرات همین پست بروزرسانی شده و مسئولان دیگر مورد خطاب قرار خواهند گرفت.
  • در صورت استنکاف مقام مسئول از پاسخ به مطالبات منطقی مردمی، مراتب جهت پیگیری به سمع و نظر فرماندار ویژه لارستان  ارائه خواهد شد.

motalabe

هرگونه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در این زمینه و به منظور بهبود رویه پیشنهادی برای ما ارسال نمایید.

همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید اولین مقام مسئولی که مورد سوال و مطالبه قرار می گیرد، جناب آقای فیاض پور رئیس محترم اداره آموزش و پرورش لارستان خواهند بود.

خواهشمند است مطالبات خود را از طریق بخش نظرات همین پست ارسال نموده و یا به شماره ۰۹۱۶۴۸۷۷۰۴۴ پیامک و یا تلگرام نمایید.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۴ق.ظ
نظر سنجی

اگر دارایی قابل توجهی جهت کار عام المنفعه داشته باشید؛ در چه زمینه ای هزینه می کنید؟

Loading ... Loading ...
motalabe
modafeh haram
service
آخرین اخبار پربازدیدترین