پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۴ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

چرا پرواز حجاج لارستان باید از شیراز انجام شود؟!

یکی از شهروندان با ارسال مطلبی، خواستار برقرار پرواز حج از فرودگاه لارستان شده است. به گزارش میلاد لارستان، عبدالرضا علیزاده یکی از شهروندان لارستانی با ارسال مطلبی، خواستار برقراری…

یکی از شهروندان با ارسال مطلبی، خواستار برقرار پرواز حج از فرودگاه لارستان شده است.

به گزارش میلاد لارستان، عبدالرضا علیزاده یکی از شهروندان لارستانی با ارسال مطلبی، خواستار برقراری پرواز حج از فرودگاه این شهرستان شده است که عین مطلب در زیر می آید:

به استحضار می رساند هر ساله ۳۰ درصد از سهمیه حجاج استان فارس که به حج تمتع مشرف می شوند، مربوط به منطقه لارستان است.

در سال ۱۳۹۸ قریب به ۷۰۰ نفر حاجی در قالب ۴ کاروان در شهرستان لارستان ثبت نام نموده اند که از طریق فرودگاه شیراز قرار است به مکه اعزام شوند.

باتوجه به اینکه فرودگاه لارستان از فرودگاههای بزرگ کشور و دارای مقام پنجم در بین فرودگاهها محسوب می شود و از زیرساختهای لازم برخوردار است، چه دلیلی دارد که حدود ۷۰۰ نفر از همشهریان عزیز ما جهت عزیمت به مکه باید از فرودگاه شیراز پرواز داشته باشند.

مگر مسئولین ما هر سال به مردم قول نمی دهند که پرواز حجاج از فرودگاه بسیار مجهز بین المللی لارستان انجام خواهد شد پس این قول و وعده ها چیست؟!

وقتی که زیر ساخت با این عظمت جهت رفاه حال مردم منطقه آماده و مهیا است، البته اقدام سازمان حج وزیارت شعبه فارس غیرموجه و غیرمنطقی و قابل اعتراض است که می بایست سریعا تصحیح فرمایند.

در ضمن با توجه به وجود اینهمه دفاتر کاروان حج و زیارت در شهرستان لارستان چه لزومی دارد که مدیر یکی از کاروانهای اهل سنت لارستان از شیراز معرفی شود و دلیل آن نداشتن سن مدیر کاروان بیشتر از ۶۰ سال عنوان شده آیا این گزینه در سراسر کشور لحاظ خواهدشد؟!

این را باید بدانیم که مدیریت منطقه ای باتوجه به شناخت از منطقه و هم کفو  و همزبانی و در کنار آن هم روحیه و آشنابودن با مردم منطقه بهتر می تواند کاروان را هدایت نماید.

مسئولین محترم شهرستان لارستان لازم است بصورت جدی موضوع را پیگیری و نتیجه را در اسرع وقت اعلام فرمایند. در ضمن این موضوع هم پیگیری شود که هرگونه پرواز عتبات در جنوب استان فارس منبعد از فرودگاه لارستان می بایست انجام شود.

نگارنده: عبدالرضا علی زاده

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “چرا پرواز حجاج لارستان باید از شیراز انجام شود؟!”

  1. هاشم گفت:

    با پيگيري جناب دکتر جعفرپور يک سال پروازهاي حج تمتع جنوب فارس از لارستان انجام شد ،که متاسفانه اين پرواز زيارتي از سالهاي بعد لغو شد.با توجه به اينکه اينگونه پرواز ها مورد استقبال اهل سنت و تشيع منطقه قرار خواهد گرفت و نيز امام جمعه محترم و مسوولان شهرستان پيگير برقراري پروازهاي زيارتي از اين فرودگاه بوده اند ،جا دارد نسبت به تحقق اين امر مجدانه پيگير باشند

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین