یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۲۹ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

تخریب ۴۸ مورد ساخت و سازغیر مجاز در زمین‌های کشاورزی گراش

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان گراش گفت: ۴۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان با دستور قضایی تخریب شد. به گزارش میلاد لارستان، حسن مرادی، در گفت…

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان گراش گفت: ۴۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی این شهرستان با دستور قضایی تخریب شد.

به گزارش میلاد لارستان، حسن مرادی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: با تخریب این تعداد ساخت و ساز غیر مجاز، ۴۲ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی از دست متصرفان و سودجویان آزاد شد.

وی بیان کرد: تخریب این ساخت و سازهای غیرمجاز بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و با هماهنگی دستگاه قضایی شهرستان گراش اجرایی شد.

مرادی ادامه داد: در سال‌های اخیر بیش از ۲۶۰ مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در ارضی کشاورزی شهرستان گراش تخریب و میزان زیادی از زمین‌های تصرف شده از دست سودجویان آزاد شده است.

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان گراش گفت: قلع و قمع این ساخت و سازهای غیرمجاز با همکاری و مشارکت فرماندهی انتظامی، شهرداری، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و نماینده فرمانداری این شهرستان انجام شد.

مرادی، با بیان اینکه برخورد قاطع با متخلفان در دستور کار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قرار دارد. اظهار داشت: روند شناسایی و پاکسازی ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی در طول سال با جدیت ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، شهرستان گراش دارای حدود ۱۲ هزار هکتار اراضی زراعی و باغی اعم از دیم و آبی است.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۰ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین