یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴ق.ظ
::آخرین مطلب 22 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

پرداخت بودجه رفع محرومیت به اداره کل راه و شهرسازی لارستان

سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون تومان بابت رفع محرومیت به اداره کل راه و شهرسازی لارستان پرداخت کرد. در سال جاری از منابع سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ۵…

سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون تومان بابت رفع محرومیت به اداره کل راه و شهرسازی لارستان پرداخت کرد.

در سال جاری از منابع سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون تومان به اداره کل راه و شهرسازی لارستان پرداخت شده است.

طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها پرداخت‌های صورت گرفته در این مرحله بابت رفع محرومیت از مناطق کم‌برخوردار و در راستای اجرای بند (۳۵) قانون بودجه تبصره (۱۴) سال ۱۴۰۰ کل کشور است.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مبلغ ۴۲۸ میلیارد تومان را در اجرای ردیف (۳۵) جدول مصارف تبصره (۱۴) قانون بودجه کل کشور در سال ۱۴۰۰ به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسرکشور پرداخت کرده است.

در بودجه ۱۴۰۰ برای نخسیتن‌بار ۱۹ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه برای مناطق محروم سراسر کشور اختصاص یافته است. سهم استان فارس از این بودجه یک هزار و ۳۹۰ میلیارد تومان بوده که در واقع ۷٫۲ درصد کل بودجه کشور را شامل می‌شود.

بودجه محرومیت‌زدائی ۴ شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز ۱۴۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. سهم لارستان از این بودجه ۵۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، سهم خنج ۴۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، سهم اوز ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و سهم گراش ۲۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

در تقسیم شهرستانی اعتبارات محرومیت‌زدائی به ضریب محرومیت هر شهرستان توجه شده است که باید در ۵ بخش آب روستائی، آبخیرداری و آبخوانداری، مدراس، بهداشت و راه روستائی هزینه شود.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۷:۴۰ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “پرداخت بودجه رفع محرومیت به اداره کل راه و شهرسازی لارستان”

  1. شمسی از خنج گفت:

    این خبر بارها وبه عناوین مختلف اطلاع رسانی شده است نمی دانم تا الان. این اعتبارات داده شده است ویا هنوز درحال قول دادن هستند

  2. 2 گفت:

    این اعتبار به هیچ کس داده نمی شود و به هیچ چیز هم نمی رسد فقط گزارش تهیه می شود و صرف امورات جاری نظیر صبحانه نهار شام بلیط پرواز و … می شود این عین واقعیت است

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین