دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۴:۴۳ق.ظ
::آخرین مطلب 7 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

جزئیات مسابقات جام رمضان ۱۴۰۲ لارستان

رییس هیئت فوتبال لارستان جزئیات مسابقات جام رمضان ۱۴۰۲ لارستان را تشریح کرد. به گزارش میلاد لارستان، حسین طارمی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اگر سال گذشته…

رییس هیئت فوتبال لارستان جزئیات مسابقات جام رمضان ۱۴۰۲ لارستان را تشریح کرد.

به گزارش میلاد لارستان، حسین طارمی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اگر سال گذشته مسابقات فوتسال بسیار خوب برگزار شد قطعا نقش رسانه در آن پر رنگ بوده و اگر در رسانه ملی حرف از مسابقات جام رمضان سال گذشته زده می شود بخاطر عملکرد خوب اعضا هیئت فوتبال و پوشش رسانه ای آن بوده است، اظهار داشت: ما به آینده و ظرفیت های منطقه بسیار امیدوار هستیم و باید منتظر یک اتفاق خوب فوتبالی و فوتسالی در زمینه تیم داری در سطح بالای ملی باشیم.

وی با اشاره به اینکه با کمک خیرین سه سال است که بر روی زمین چمن استادیوم تختی فعالیت داشته ایم و بزودی بهترین چمن طبیعی فوتبال، بهترین رختکن ورزشی و بخش های مختلف هیئت فوتبال افتتاح خواهد شد، افزود: این اتفاقات به لطف خداوند و با دستان خالی و کمک خیرین بوده است.

این پیشکسوت فوتبال لارستان با اذعان به اینکه معتقدیم اگر کمک ها بویژه در حوزه رسانه فعال باشد حتی ورزش های دیگر را نیز حمایت نماییم، تصریح کرد: هر وقت قولی داده ایم به آن عمل کرده ایم و فراتر از وظایف خود عمل کرده ایم و از انتقادات سازنده و واقعی استقبال می کنیم اما خبرهای دروغ و غیر واقعی باعث عقبگرد خواهد شد.

رییس هیأت فوتبال لارستان با تأکید بر اینکه طبق قول هایی که برای جام رمضان امسال داده شده جهت مخابره این مسابقات در شبکه های ملی گروهی از شبکه سه به لار خواهند آمد و گزارش از رقابت ها تهیه خواهند کرد، ادامه داد: رییس فدراسیون فوتبال آقای تاج نیز قول حضور در لار و دیدن مسابقات جام رمضان را به ما داده است که امیدواریم این مورد محقق شود.

وی با بیان اینکه جایگاه فوتبال و فوتسال لارستان بالاتر از سطح استان فارس است و این قول به جوانان و نوجوانان منطقه می دهیم که در آینده یک تیم قوی در سطوح بالای فوتبال کشور خواهیم داشت، عنوان کرد: ظرفیت ورزش لارستان بسیار بالاست و اگر خیرین نیز حمایت نمایند می توان با همین جوانان بومی در سطوح بالای ملی قدم برداشت.

طارمی زاده با اشاره به اینکه به دوستان در عمادشهر پیشنهاد دادیم که اگر حمایت مادی و معنوی کنند امتیاز یک تیم برای این شهر را خریداری نماییم بگونه ای که نام عمادشهر در کل کشور پیچیده شود، خاطر نشان کرد: معتقدیم هزینه کردن در فوتبال در واقع بازگشت هزینه و درآمدزایی را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ظرفیت فوتبال در بخش صحرای باغ بسیار بالاست و باید بدنبال این بود همدلی و صمیمیت در منطقه افزایش یابد، تأکید کرد: قطعا ما نمی توانیم صد در صد مشکلات را حل کنیم اما بدنبال این هستیم که نواقص را کاهش دهیم.

طارمی زاده با اشاره به اینکه از نیازهای هیئت فوتبال لارستان جهت بهبود وضعیت زیرساخت های استادیوم تختی تامین صندلی سکوهای ورزشگاه و هزینه های مربوط به نگهداری از زمین چمن است، یادآور شد: این اقدامات روزانه بالغ بر ۸۰۰ هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت.

رییس هیأت فوتبال لارستان با اشاره به اینکه پیش بینی ما برای هزینه های امسال بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان است که از جمله این هزینه ها می توان به حدود ۸۰ میلیون تومان بابت جوایز مسابقات، ۱۵۰ میلیون تومان اجاره سالن، هزینه جام و …. است، گفت: از همشهریان تقاضا داریم هزینه بلیط را در واقع هزینه تصور نکنند زیرا اگر با این درآمد بتوان ورزش منطقه را گسترش داد در کنار آن آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های اخلاقی کاهش پیدا خواهد کرد و از طرفی به اقتصاد لارستان نیز کمک خواهد شد.

وی خواستار حمایت ویژه از مجتمع منیری توسط مسئولین شد و افزود: وقتی خیری چنین مجموعه عظیمی ساخته، برای نگهداری و تجهیز آن نیز بودجه لازم دارد مخصوصا اینکه این سالن دارای خنک کننده نیست که بتوان مسابقاتی در فصل گرما برگزار کرد و اگر مشکل چیلر در سالن مجتمع طوبی حل شود این ظرفیت را قائل هستیم تا مسابقاتی در سطح کشور در طی سال برگزار کنیم.

طارمی زاده اضافه کرد: از فرماندهی نیروی انتظامی لارستان نیز تشکر می‌کنیم که به ما اجازه دادند با مسابقات را با ظرفیت کامل تماشاگر در سالن برگزار کنیم و همچنین دوستان نیروی انتظامی در نظم بخشی و امنیت مسابقات همکاری دارند.

 

در ادامه نایب رئیس هیئت فوتبال لارستان با تشریح جزئیات مسابقات جام رمضان ۱۴۰۲ لارستان، گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان امسال یادواره شادروان محمدمهدی حقانی پور با حضور ۱۴ تیم در دو گروه ۷ تیم از پنجشنبه اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

اردشیر حاجیان با اشاره به اینکه امسال سعی کرده ایم برخی تمهیدات را صورت دهیم تا مشکلات به حداقل برسد و نواقص گذشته بر طرف شود، افزود: در بحث فروش بلیط کاملا بصورت آنلاین ۲۴ ساعته و از طریق سایت لارتیک صورت می گیرد و در واقع هر فرد از طریق سایت می تواند صندلی مخصوص به خود را انتخاب کرده و بلیط کاغذی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه هزینه بلیط در مرحله اول سی هزارتومان برای کل مسابقات فوتسال همان شب است که در مراحل بعد احتمالا افزایش خواهد داشت، تصریح کرد: یکی دیگر از مزایای فروش اینترنتی بلیط عدم نیاز حضور تماشاگران تیم شهرهای همجوار جهت خرید بلیط در شهر لار و عدم تجمع تماشاگران خواهد بود.

نایب رئیس هیئت فوتبال لارستان با اذعان به اینکه امسال نیز بنا بر نظم سال گذشته جهت حضور بانوان، با وجود اینکه دوست داشتیم بانوان در ورزشگاه حضور داشته باشند اما بر اساس ضوابطی که از طرف وزارت ورزش ابلاغ شده فعلا فقط حضور برای آقایان در نظر گرفته شده و ورود بانوان ممنوع است، خاطر نشان کرد: البته امیدواریم با رایزنی ها این مشکل بر طرف شود زیرا معتقدیم حضور سال گذشته بانوان در سالن موجب نظم بیشتر سالن نیز شده بود.

این پیشکسوت فوتبال لارستان با بیان اینکه تا به الان با وجود اینکه مکان هایی در محل مسابقه جهت نمایش تبلیغات قرار داده شده اسپانسر خاصی به ما اعلام آمادگی نکرده ولی آمادگی داریم هر شرکت یا فردی که بخواهد ما در بحث تبلیغات با او همکاری کنیم، ادامه داد: با توجه به هزینه هایی که برگزاری مسابقات خواهد داشت اغلب هزینه ها از بلیط فروشی و ورودی تیم ها که ده میلیون تومان بوده است تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه در پایان مسابقات به تیم اول ۳۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۰ میلیون تومان و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد، یادآور شد: در کنار آن به سه بازیکن اخلاق نیز هدیه نقدی اهدا خواهیم کرد.

حاجیان با اشاره به از اینجا اعلام می کنیم هر میزان درآمدی که از مسابقات بدست آید صرف زیرساخت زمین چمن استادیوم تختی شهر لار خواهد شد و کارکنان هیئت فوتبال هیچ هزینه ای در قبال زحمات خود دریافت نمی‌کنند، عنوان کرد: طی جلساتی که با باشگاه ها برگزار کردیم مقرر شد در مرحله اول هر تیم حداکثر ۴ بازیکن غیربومی بتواند جذب کند که در مرحله دوم به ۶ بازیکن افزایش پیدا خواهد کرد.

وی افزود: منظور از بازیکن بومی بازیکنی است که متولد کل منطقه لارستان بزرگ شامل لار، لامرد، خنج، اوز، گراش، مهر و جویم می باشد زیرا یکی از اهداف امسال ما ایجاد وحدت، همبستگی و همراهی شهرهای منطقه است.

حاجیان با اشاره به در بحث داوری مسابقات با توجه به سطح بالای داوران لارستان و برگزاری دوره‌های داوری که در این مدت جهت دانش افزایی بیشتر برگزار شده مسابقات با داوران بومی قضاوت خواهد شد، اضافه کرد: با این وجود به مسئول کمیته داوران این اجازه داده شده تا در صورت نیاز و بنا به حساسیت مسابقه از داوران استانی نیز بهره ببرد.

در ادامه تصاویری از این نشست را از لنز دوربین علی یگانه لاری می‌بینیم:

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین