دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۰ق.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

سرویس شهروند خبرنگار میلادلارستان

با شما خبری پنهان نمی‌ماند. نبض خبر در دستان شهروندان خبرنگار است. سرویس شهروند خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی میلادلارستان از شما دعوت می‌کند تا عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق…

با شما خبری پنهان نمی‌ماند. نبض خبر در دستان شهروندان خبرنگار است. سرویس شهروند خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی میلادلارستان از شما دعوت می‌کند تا عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید تصاویر و سوژه‌های خود را به ما ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در بخش‌ خبری پایگاه اطلاع رسانی میلاد لارستان و در صورت امکان در نشریه میلادلارستان  منتشر میکنیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما بفرستید.اگر مشکلی در اطراف شما وجود دارد که مسئولین به آن بی توجه اند، از این طریق ما را مطلع سازید. ….

گرچه ثبت خود خبر مهمتر از کیفیت دوربین شما است، اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد.کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.

فراموش نکنید که هنگام  فیلم برداری و یا عکاسی و ارسال فایل اطلاعات لازم از قبیل محل،زمان و توضیحات کامل را برایمان توضیح بفرمایید. لطفا در صورت امکان، شماره تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم. اگر نمی خواهید که نام شما آورده شود لطفا ما را هنگام ارسال فایلتان، در جریان بگذارید.

همکاران ما تلاش خود را می کنند در صورت استفاده مواد ارسالی، شما را از نحوه استفاده از آن مطلع سازند. به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم،قانونی را نیز زیر پا نگذارید.

برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به  روش هاي زیر عمل کنید:

۱) شماره تلفن ۰۹۱۶۴۸۷۷۰۴۴ را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و از طریق نرم افزار سروش و  ايتا، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

۲) شماره ۰۹۳۵۸۹۴۹۳۹۷ نيز به منظور فوق و نيز بيان مشكلات مردمي لارستاني هاي عزيز در نرم افزار واتس َاپ در خدمت شماست.

شایان ذکر است برای دریافت اخبار ما و عضویت در کانال هاي ايتا، سروش و واتس آپي  میلادلارستان کافی است لینک هاي زیر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join (عضويت، اتصال) کلیک کنید:

لینک کانال ایتا میلاد لارستان
https://eitaa.com/miladeelarestan

لینک کانال سروش میلاد لارستان
http://sapp.ir/milad.larestan

 

لینک کانال واتس اپ میلاد لارستان
http://chat.whatsapp.com/2DlQU0Scb3V4VZ5zpea2xm

 

گروه تحلیل  و توسعه میلادلارستان

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۲ب.ظ
نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین