یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰ق.ظ
::آخرین مطلب 1 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

حسین زاده: هزینه کرد 60میلیارد تومانی خیر به تسریع در صدور “مجوز” بیمارستان جدید اوز بینجامد

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در دیدار با  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تاکنون حدود ۶۰۰ میلیارد ریال از سمت خیر جهت راه اندازی بیمارستان…

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در دیدار با  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تاکنون حدود ۶۰۰ میلیارد ریال از سمت خیر جهت راه اندازی بیمارستان خیرساز راهپیما اوز هزینه شده بر حمایت و نگاه ویژه از سوی مسئولین مربوطه در تسریع روند ساخت پروژه و صدور مجوز  این بیمارستان به عنوان  خواسته‌ی خیر و مردم حوزه انتخابیه‌ تاکید نمود.

به گزارش میلادلارستان به نقل از دفتر نماینده مردم،‌ حسین زاده در دیداری با منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در خصوص پیگیری وضعیت بیمارستان خیرساز راهپیما اوز در محل این سازمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم در  این نشست با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه بیمارستان خیر ساز راهپیما اوز اظهار داشت: با توجه به نیاز مردم منطقه و بالاخص نیروهای اداری و کارگری تحت بیمه سازمان تامین اجتماعی که جمعیت ۸۰ هزار نفری را در منطقه تحت پوشش قرار داده، نیاز است که  حمایت و نگاه ویژه از سوی مسئولین مربوطه در تسریع روند ساخت پروژه و صدور مجوز  این بیمارستان صورت گیرد؛ و این خواسته‌ی خیر و مردم حوزه انتخابیه‌است.

حسین زاده افزود: عملیات اجرایی این بیمارستان در زمینی به مساحت ۵ هکتار آغاز شده و تاکنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال از سمت خیر هزینه شده و در حال حاضر در مرحله‌ی اجرای تاسیسات و فاضلاب می‌باشد.

منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی نیز با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در ۱۵۹ شهر کشور فعال و حدود ۴۵ میلیون نفر را تحت پوشش خود قرار داده اظهار داشت: هدف ما در سازمان تامین اجتماعی تعادل خدمات درمانی در سطح کشور است که تا به حال مغفول مانده و از سال گذشته با سطح بندی نقاط مختلف کشور، طرح های مطالعاتی آن بررسی و انجام شده است.

وی  به هزینه‌های این سازمان اشاره نموده و افزود: احداث هر درمانگاه در شرایط فعلی قریب به ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه در بردارد که هزینه جاری آن به سالی حدود ۸۰ میلیارد ریال می رسد. در واقع هزینه های جاری یک درمانگاه در طول دوسال و نیم برابری می‌کند با احداث یک درمانگاه جدید.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در خصوص تکمیل پروژه بیمارستان خیرساز راهپیما اوز اظهار داشت: در جهت رفع مشکلات و موانع موجود بایستی با نظر مستقیم مسئولان وزارت بهداشت و درمان و سپس مدیرکل مربوطه در استان پیگیری و رایزنی صورت گیرد تا نتیجه حاصل شود. وی  در این نشست وعده داد مساعدت و  همکاری لازم و پیگیری در تسریع روند پروژه صورت پذیرد.

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “حسین زاده: هزینه کرد 60میلیارد تومانی خیر به تسریع در صدور “مجوز” بیمارستان جدید اوز بینجامد”

  1. دانشکده علوم پزشکی لار توجه نمایند گفت:

    بیمارستان جدید اوز با ۱۰۰ تخت توسط بانی خیر اقای راهپیما در حال ساخت است اما مجوز ومساعدتی از طرف دولت ووزارت بهداشت با نشده است ایا اینکارها باعث دلسردی سایر نیکوگاران نمیشود باید دست خیر ونیکوکاری که تا کنون ۶۰ میلیارد تومان هزینه کرده است بوسید اما …….

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین