یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۳:۴۰ب.ظ
::آخرین مطلب 8 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

رقابت ۶۴۰ نفر از لارستان در آزمون ورود به حرفه مهندسان

مدیرکل راه و‌شهرسازی لارستان از رقابت ۶۴۰ نفر از لارستان در آزمون ورود به حرفه مهندسان خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل روابط عمومی اداره کل راه و…

مدیرکل راه و‌شهرسازی لارستان از رقابت ۶۴۰ نفر از لارستان در آزمون ورود به حرفه مهندسان خبر داد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، آزمون ورود به حرفه مهندسان جنوب استان فارس به مدت دو روز در تاریخ ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه به همت اداره نظام مهندسی و مقررات ملی اداره کل راه و شهرسازی لارستان در مجتمع آموزش عالی لارستان و دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد.

حسن شبانی مدیرکل راه و‌ شهرسازی لارستان در خصوص رشته‌های مهندسی در این آزمون بیان داشت : این آزمون در ۷ رشته عمران، معماری تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی در صلاحیت‌های نظارت، اجرا و طراحی و رشته‌های ترافیک، نقشه برداری و شهرسازی و کاردان‌های فنی در ۶ رشته معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی و نقشه برداری در پایه سه و همچنین آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در پایه‌های سه، دو و یک برگزار شد.

وی افزود : شرکت کنندگان این آزمون در لارستان ۶۴۰ نفر بوده كه از اين تعداد ۹۵ داوطلب زن و ۵۴۵ داوطلب مرد همزمان با سراسر کشور جهت اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی با هم به رقابت پرداختند.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت : آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی به صورت کتاب باز است و داوطلبان مى توانند از ماشین حساب، کتاب و جزوه‌های همراه استفاده كنند اما اجازه رد و بدل کردن کتاب و جزوه و هر وسیله دیگری را ندارند.

شبانی در پایان اشاره کرد : اداره کل راه وشهر سازی لارستان براساس اجرای مواد قانونی ۱۱، ۲۱،۲۶و۲۸ نظام مهندسی وکنترل ساختمان اقدام به برگزاری این آزمون در طول سال و در سه نوبت کرده است که نتایج این آزمون در اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۷:۲۲ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین