چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۳:۴۰ق.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

اتومبیل رانان لارستانی رکورد جدید کشوری زدند

اتومبیل رانان لارستانی رکورد جدید کشوری زدند. علی شمسی و موسی عصمتی اتومبیل رانان لارستان در مسابقات درگ جنوب کشور به میزبانی بندرعباس توانستند عناوین برتر مسابقات را به خود…

اتومبیل رانان لارستانی رکورد جدید کشوری زدند.

علی شمسی و موسی عصمتی اتومبیل رانان لارستان در مسابقات درگ جنوب کشور به میزبانی بندرعباس توانستند عناوین برتر مسابقات را به خود اختصاص دهند و یک رکورد جدید را در این مسابقات ثبت کنند.

به مناسبت عید سعید مبعث دور تازه ای از مسابقات اتومبیل رانی جنوب کشور در کلاس های مختلف به میزبانی بندرعباس برگزار شد که ورزشکاران و اتوموبیل رانان لارستانی با دستیابی به مقام های اول و دوم در این مسابقات نقش آفرینی کردند.

مسئول کمیته درگ هیئت اتومبیلرانی لارستان گفته: یک تیم متشکل از چهار خودرو با چهار شرکت کننده، علی شمسی،موسی عصمتی،فاضل رسولی و علی عصمتی از سوی کمیته درگ لارستان به این مسابقات اعزام شدند که توانستند در دو کلاس چهار مقام را ثبت کنند.

رضا عصمتی افزود: در کلاس ۸ سوپاپ مسابقات درگ، علی شمسی به مقام نخست و موسی عصمتی به مقام دوم دست پیدا کردند و این دو اتومبیلران در کلاس ۱۶ سوپاپ نیز موفق به کسب مقام اول و دوم شدند که به این ترتیب با برتری در دو رقابت نام خود را بر فراز این مسابقات ثبت کردند.

علی شمسی از عمادشهرِ لارستان رکوردار سرعت مسابقات درگ در سطح کشور با رکورد ۱۵٫۴۰ در کلاس هشت سوپاپ است که این قهرمان توانست در مسابقات بندرعباس رکورد خود را به ۱۴٫۶۶ جابجا کند.

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۸ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین