چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۷ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2
جناب آقای حسین زاده:

در این برهه حساس، وحدت منطقه را در نظر گرفته و ناصواب سخن نگویید!

چندی قبل آقای نماینده در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و در این موقعیت خطیر و حساس مملکت که همه مسئولین تلاش می نمایند جلو…

چندی قبل آقای نماینده در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و در این موقعیت خطیر و حساس مملکت که همه مسئولین تلاش می نمایند جلو اغتشاشگران و تروریست ها را بگیرند، از شهادت دو شهید عزیز بیرم برداشت ناصواب نموده و اظهار داشتند: « رسالت این دو شهید ارتقای بخش بیرم و خوشحالی مردم بوده و از رئیس جمهور و وزیر کشور خواهشمندم نسبت به ارتقای بخش بیرم اقدام عاجل نمایند…. »

این نکته را باید گفت که جناب حسین زاده، ‌رسالت دو شهید عزیر بیرم لارستان، جلوگیری از هنجارشکنی ها و حفظ امنیت مردم منطقه که همانا محافظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی است بوده و در این راستا تمام وجود خود را در طبق اخلاص قرار داده بودند. خواهش می کنیم لااقل نیت پاک شهدا را با اهداف سیاسی خود  مخلوط ننمایید… .

اما در این میان این سوال مهم را مجددا از شما می پرسیم…  چرا برای تکه پاره کردن لارستان از هر حربه ای استفاده نموده و سر از پا نمی شناسید؟ چرا اکثر برنامه هایتان برای تخریب و تضعیف لارستان ترتیب داده اید… و به جای اینکه در تقویت شهرستان مادر کوشا باشید،‌ در تضعیف آن  دریغ نمی نمایید. اگر بگویید خواست مردم است، به شما پاسخ می دهیم  که مردم لارستان هم خواسته های متعدد و متنوعی از شما داشته اند که بجز پاره ای از آن ها مثل کارگو و یا پیگیری مصوبات مربوط به راه ها، (که برای همه مناطق فایده بخش است و ما نیز از این مسئله خرسندیم و از آن بهره مند می گردیم و تشکر می نماییم) ، بخش اعظم آنها را عملیاتی ننموده اید. بهتر است فارغ از تعصب، چند دقیقه با خودتان خلوت نمایید و بین خود و خدای خود قضاوت نمایید که این برنامه ها برای چیست؟

جناب حسین زاده! در این برهه حساس که وجود آرامش، خواسته همه مردم منطقه و کشور است،‌ چرا شما با رفتارهای خود بر طبل تفرقه می کوبید و در پی به  هم ریختن شهرستان های حوزه انتخابیه تان برآمده اید؟

از موضوع ارتقای بیرم (که به دلیل برخی شائبه های انتخاباتی مورد انتقاد برخی از اهالی آن بخش نیز قرار گرفته بود) که بگذریم، اخیرا و مجددا موضوع تفکیک حوزه بهداشت و درمان خنج از لارستان و اتصال آن به شیراز شنیده می شود. آن هم در جلسه ای که در آن جلسه شخص شما با وزیر بهداشت ملاقات می نمایید و رئیس دانشکده علوم پزشکی ۴ شهرستان حضور ندارد، ‌اما رئیس دانشکده علوم پزشکی ۱ شهرستان تنها اجازه ملاقات می یابد. آیا این عدالت است یا بازی با قدرت؟!! و جالب تر اینکه در جلسه با شخص وزیر به جای حل مشکلات و اخذ بودجه بیشتر برای مردم منطقه، جدایی حوزه علوم پزشکی خنج از لارستان را از  وزیر بهداشت خواستار می شوید.

آقای حسین زاده!!

 درست است که انتخابات نزدیک است و تکاپوی نمایندگان هم بیشتر می شود اما این بازی ها شایسته نیست و می دانید که اگر مردم عکس العملی نشان دهند ….

آقای حسین زاده!!

 فراموشمان نشده که بر خلاف نص صریح قانون در جلسه افتتاح یک مرکز فرهنگی در خنج از پشت تریبون، اداره کل حمل و نقل خنج را خواستار می شوید چه آنکه خود چند ماه قبل از آن و طی نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور، موضوع اداره کل حمل و نقل لارستان را از شخص  جناب مخبر درخواست می نمایید. این رفتار دوگانه را چگونه توجیه می کنید؟!! چرا بخش ها و شهرستان های حوزه انتخابیه را مقابل لار قرار می دهید؟ امیدواریم این مواضع ناصحیح که بوی دلسوزی نمی دهد، شروع تبلیغات انتخاباتی نباشد…  .

جناب حسین زاده!!

 مقوله جدایی شهرستان خنج از حوزه علوم پزشکی لارستان که به تایید بسیاری از مردم فهیم شهرستان خنج تنها با محوریت عده‌ای محدود در دستور کار قرار گرفته است،‌ نه تنها به نفع پیشرفت شهرستان خنج نمی باشد بلکه بدتر از آن عاملی جهت کم توجهی‌ها به بهداشت و درمان آن منطقه خواهد بود، چرا که شما بهتر از ما واقفید قرار گرفتن خنج در زیر مجموعه علوم پزشکی شیراز با این حجم از گستردگی شهرستان‌های تحت پوشش، بی شک رسیدگی ها، ‌تخصیص بودجه، تجهیزات و… به شهرستان خنج را به شدت کاهش خواهد داد.

 این در حالی است که به اذعان فعالیت های انجام شده از سال ۱۳۹۶ تا کنون در حوزه بهداشت و درمان خنج، اقدامات قابل توجهی از سوی مجموعه علوم پزشکی لارستان انجام گرفته است. اگر هدف شما کمک به حوزه بهداشت و درمان خنج می باشد اتفاقا با تیزهوشی که از خود نشان داده اید، باید شخص جنابعالی خودتان با جدایی علوم پزشکی خنج از لارستان مخالفت نمایید،‌ مگر آنکه اهداف دیگری در سر می پرورانید که ما از آن بی خبریم.

علیرغم تلاش های فراوان صورت گرفته طی سال های گذشته برای توسعه حوزه بهداشت و درمان خنج،‌ تلاش جهت جدایی خنج از علوم پزشکی لارستان بازهم نشان دیگری از تکه کردن لارستان می باشد… .

جناب حسین زاده!!

 از موقعیتی که بدست آورده اید حُسن استفاده نموده  و خدا را در نظر بگیرید….

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱:۵۳ب.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

4 Responses to “در این برهه حساس، وحدت منطقه را در نظر گرفته و ناصواب سخن نگویید!”

 1. ناشناس گفت:

  امیدواریم در دور بعدی انتخابات مجلس افراد شایسته وبا سواد و متخصص و آگاه به مشکلات کشور و ملت اکثریت مجلس را در دست گیرند

 2. لاری. از سر دلسوزی گفت:

  احسنت این نماینده مجلس بیشتر توجه خودشان را بر کوچک کردن. لارستان قرار دهند ومطرح کردن ارتقای بیرم که از نظر قوانین تقسیمات کشوری. وجمعیت. دارای شرایط نیست از اینگونه برنامه های کینه توزانه نسبت به لارستان است ومردم هم خوب آنرا تشخیص داده اند موضوع خنج ودیگر کارهای غیر علنی ایشان هم مزید بر این نظریه می باشد که میخواهند با کوچکم دن لارستان آنرا به شهرستانی درجه ۲ در فارس تبدیل نمایند

 3. نیک پور. از. لار گفت:

  بالاخره شد که این نماینده قصد تیکه پاره کردن لارستان. را دارد و متاسفانه نخبگان لار هم خیال میکنند با ارتقای بخشهای اطراف در آینده لار استان خواهد شد در حالی چنین نیست ورقبای زیادی وجود ندارند که نمیشود به استان شدن لار دلخوش بود. تازه میگویند شهرستانی. جویم به نفع. جهرم. و شهرستان شدن. بیرم به نفع. لامرد می شود بخاطر نزدیکی. آنها به هم

 4. ناظم گفت:

  اتفاقا کار نماینده درست است و۱۰۰درصد به نفع مردم منطقه این مالاری ها هستیم که در توهم به سر می بریم وفکر می کنیم بابیان کلماتی همچون لارستان بزرگ وشهرستان مادر وزبان لاری و…. می توانیم مردم رادر زیر سلطه خویش حفظ کنیم خیر آقا مردم آگاهند وبصیر وخوب تشخیص می دهند پس توهم زده نشویم تالامرد است ما استان نخواهیم شد

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین