چهارشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۴:۴۵ق.ظ
::آخرین مطلب 16 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

بافت مذهبی سنی وشیعه منطقه لارستان یک نعمت است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بافت مذهبی سنی وشیعه منطقه لارستان یک نعمت است، افزود: در این بین بافت مستحکم فرهنگی وجود دارد که بدون…

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بافت مذهبی سنی وشیعه منطقه لارستان یک نعمت است، افزود: در این بین بافت مستحکم فرهنگی وجود دارد که بدون تفاوت خیرین برادران اهل سنت و برادران شیعه هستند.

به گزارش میلاد لارستان جمشید جعفرپور در جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز لارستان با بیان اینکهدر برابر آمار های داده شده، مردم لارستان پیش قدم انجام کارهای خیر نسبت به بسیاری از مناطق کشور هستند، اظهار داشت: در شهرستان گراش ۱۴ ملیارد تومان کلنگ زنی انجام شده است که در واقع خیریه بوده است وامروز حداقل ۱۰ ملیارد تومان تعهد مالی شده است و کلنگ زنی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بافت مذهبی سنی وشیعه منطقه لارستان یک نعمت است، افزود: در این بین بافت مستحکم فرهنگی وجود دارد که بدون تفاوت خیرین برادران اهل سنت و برادران شیعه هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بایستی زمینه ای فراهم شود که بتوان از ظرفیت خیرین بهتر استفاده کنیم، تصریح کرد: گاهی به دلیل ضعف ساختاری و نحیف بودن ساختمان موجود برخی از فرصت ها از دست منطقه و خیرین گرفته می شود زیرا امکان رسیدگی به موقع این امر خیرگرفته نمی شود.

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با درخواست از معاون وزیر آموزش و پرورش برای ارتقاء نمایندگی نوسازی مدارس لارستان را به سطح اداره، خاطر نشان کرد: با این اقدام می توان از فرصت موجود به نفع جامعه و نظام آموزش و پرورش بهتر بهره برداری کرد.

 

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۰۳ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین