یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ب.ظ
::آخرین مطلب 23 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0
با پیگیری نماینده مردم انجام گرفت:

تخصیص اعتبار 5000میلیون ریالی جهت تامین سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس منطقه

با پیگیری نماینده مردم  ۵ میلیارد ریال جهت  تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس منطقه اختصاص یافت. به گزارش میلادلارستان به نقل از دفتر نماینده مردم،‌ با پیگیری دکتر…

با پیگیری نماینده مردم  ۵ میلیارد ریال جهت  تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس منطقه اختصاص یافت. به گزارش میلادلارستان به نقل از دفتر نماینده مردم،‌ با پیگیری دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و موافقت سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور و همکاری اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس فارس مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت طرح تٲمین و تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس لارستان ، خنج و گراش اختصاص یافت.

بر همین اساس در نامه مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تامین منابع سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور خطاب به مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس فارس آمده است:‌ ” از محل اعتبارات سال ۹۸ کل کشور در طرح تامین و تعمیر سیستمهای گرمایشی  و سرمایشی مبلغ ۵۰۰۰ میلیون ریال به مدارس منطقه لارستان،‌خنج و گراش اختصاص یافت که این اعتبار صرقا برای استاندارد سازی سیستم های گرمایشی و یا سرمایشی مدارس آن شهرستانها هزینه می شود.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین