سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۴ب.ظ
::آخرین مطلب 1 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

جعفرپور: دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه ارتقاء یابد

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با درخواست از وزیر بهداشت برای ارتقاء دانشکده علوم پزشکی این شهرستان به دانشگاه، خواستار تخصیص بودجه لازم جهت انشعابات پردیس این دانشگاه…

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با درخواست از وزیر بهداشت برای ارتقاء دانشکده علوم پزشکی این شهرستان به دانشگاه، خواستار تخصیص بودجه لازم جهت انشعابات پردیس این دانشگاه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان شد.

به گزارش میلاد لارستان، طی آئینی با حضور وزیر و معاونین بهداشت و درمان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس، نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش، امام جمعه لارستان، معتمدین و خیرین پروژه های مختلفی در شهرستانهای لارستان، خنج و گراش مورد بهره برداری یا کلنگ زنی شد.

در این مراسم نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتانسیل های این مناطق در حوزه بهداشت و درمان، گفت: این ظرفیتها می تواند این مناطق به عنوان محور درمانی و مراجعات جنوب فارس و شمال هرمزگان قرار بگیرند.

جمشید جعفرپور با برشمردن مهمترین مطالبات حوزه انتخابیه، افزود: ارتقا دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه، تکمیل کارهای خیرین و پرداخت سهم دولت، افزایش نیرو و تبدیل وضعیت نیروها به پیمانی و رسمی، تخصیص بودجه لازم جهت انشعابات پردیس دانشکده که بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه دارد از جمله این درخواست هاست.

وی تصریح کرد: اختصاص کمک هزینه ۳ میلیاردتومانی به بخش معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی لارستان برای انجام وظائف محوله، اختصاص ارز دولتی برای خرید دستگاه های مورد نیاز بیمارستان سرطانی مرحوم صالح پور که هزینه آن توسط خیرین تامین خواهد شد و همچنین تخصیص نیرو و امکانات به پایگاههای اورژانس از دیگر مواردی است که نیاز به اهتمام بیشتری دارد.

نوشته شده در تاریخ:جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۸ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “جعفرپور: دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه ارتقاء یابد”

  1. ناشناس گفت:

    حال که اهم خواسته بحق مردم لارستان بزرگ ايجاد يک دانشگاه مستقل پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني ،جهت ارتقاي سلامت و درمان در منطقه همانند فسا و جهرم و ايرانشهر و ….مي باشد ،مي بايست مسوولين محترم منطقه با توجه به قول وزير محترم بهداشت در اين زمينه شبانه روز پيگير جدي باشندو با يک نه شنيدن ،دست از اين خواسته مهم برندارند ،

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین