سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۹ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

بیانیه “مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ” درباره حادثه دلخراش محور لار-جهرم

“مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ” درباره حادثه دلخراش محور لار-جهرم بیانیه صادر کرد. به گزارش میلاد لارستان  *مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ* ضمن عرض تسلیت به مردم عزیز و شریف لارستان و خانواده…

“مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ” درباره حادثه دلخراش محور لار-جهرم بیانیه صادر کرد.

به گزارش میلاد لارستان  *مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ* ضمن عرض تسلیت به مردم عزیز و شریف لارستان و خانواده های داغدار این حادثه غم انگیز، مطالبی را جهت هوشیاری بیشتر و پاسخگویی بهتر مسئولین به عرض می رساند که بخش هایی از آن جهت اطلاع خوانندگان منعکس می شود.

۱- مردم لارستان مقصران اصلی این حادثه و حوادث مشابه را وزیر راه و شهرسازی، مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، نماینده مجلس و فرماندار ویژه لارستان می دانند که می بایست ضمن عذرخواهی، علل تاخیر در دوبانده کردن این محور پرتردد و حادثه خیز که از طرحهای ملی نیز می باشد را توضیح دهند.

۲- گزارش اداره کل راه و شهرسازی لارستان در مورد حادثه که بجای همدردی با خانواده های داغدار بر استاندارد بودن جاده تاکید دارد، نشان از عدم بلوغ قوه عاقله این اداره کل است. البته این نحوه پاسخگویی در وزارتخانه مذکور مسبوق به سابقه است، یعنی آنجایی که وزیر سابق خبر از بیمه بودن همه جانباختگان حادثه قطار داد. لذا استعفای مدیرکل طی روزهای آینده کمترین خواسته مردم است که بی توجهی به آن توهینی مضاعف محسوب خواهد شد.

۳- عدم شفافیت عملکرد اداره کل راه و شهرسازی در تخصیص بودجه و اجرای پروژه ها، شبهاتی را در ذهن مردم ایجاد نموده که تنها راه حل آن افشای اطلاعات در وبسایت آن اداره کل به تفکیک شهرها و شهرستانهاست. از مدیرکل جدید انتظار می رود که این موضوع را به عنوان اولویت کاری خود مدنظر قرار داده و بر آن پافشاری کند. قطعا مردم شریف لارستان حامی و ناظر بر عملکرد چنین مدیرانی خواهند بود.

۴- نماینده مردم در مجلس و فرماندار ویژه لارستان اقدامات جدید خود در این زمینه را طی روزهای آینده به اطلاع شهروندان برسانند.

۵- دفتر خبری صدا وسیما در لارستان ضمن مصاحبه با مردم و مسئولین، گزارشهای موثری را به استان ارسال نموده و برای پخش آنها از شبکه های سراسری رایزنی های لازم را انجام دهد.

۶- از امام جمعه محترم و فعالین اجتماعی نیز انتظار می رود تا حصول به نتایج ملموس، پیگیر و ناظر اقدامات مسئولین باشند.

۷- در پایان یادآوری این نکته ضروری است که فعالیت افراد فوق الذکر توسط مردم شریف لارستان رصد می شود و واضح است که کم کاری و سهل انگاری، بیش از این قابل تحمل نخواهد بود.

مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

6 Responses to “بیانیه “مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ” درباره حادثه دلخراش محور لار-جهرم”

 1. علیرضا گفت:

  یک بند مهم و مورد مطالبه مردم لارستان بزرگ که از قلم افتاده ، به شرح ذیل می بایست در این بیانه نوشتار می شد:
  با توجه به افزایش روزافزون حمل و نقل بار و ترانزیت کالای شمال به جنوب کشور و بلعکس ، می بایست نسبت به ارتقای مسیر کم عرض و خطرناک لار جهرم و لار بندرعباس که جوابگوی این حجم ترافیک نمی باشد ، به بزرگراه، همت گمارده و همچنین هر چه سریعتر نسبت به ایجاد اداره کل حمل و نقل و راهداری لارستان که مطالبه به حق مردم خطه جنوب فارس است تلاش مضاعف نمایند /.

 2. ناشناس گفت:

  یک بند مهم و مورد مطالبه مردم لارستان بزرگ در بیانیه مجمع محترم فرهیختگان لارستان بزرگ که از قلم افتاده ، به شرح ذیل می بایست در این بیانه نوشتار می شد:
  با توجه به افزایش روزافزون حمل و نقل بار و ترانزیت کالای شمال به جنوب کشور و بلعکس ، می بایست نسبت به ارتقای مسیر کم عرض و خطرناک لار جهرم و لار بندرعباس که جوابگوی این حجم ترافیک نمی باشد ، به بزرگراه، همت گمارده و همچنین هر چه سریعتر نسبت به ایجاد اداره کل حمل و نقل و راهداری لارستان که مطالبه به حق مردم خطه جنوب فارس است تلاش مضاعف نمایند /.

 3. ناشناس گفت:

  باید از نماینده محترم پرسید در این ۸ سال نمایندگی چه کار مفیدی انجام دادن؟؟

 4. خنجی گفت:

  از مجمع. فرهیختگان. لارستان. بزرگ. انتظار. می. رود. که. سایر. جادهای. منطقه. لارستان. واز. جمله. جاده. لار. اوز. خنج که. شهرهای. زیادی. را به هم. مربوط. می. کند. مورد. توجه. قرار. داده. باتشکر

 5. ناشناس گفت:

  مسولین لارستان کارنامه قابل قبولی ندارند و این از عملکردانها پیداست مردم باید مطالبات به حق خود را از پایتخت نشینان بخواهندواز این همه بی عدالتی و تبعیض که در حق منطقه محروم لارستان شده از کانالهای قانونی مطالبه گری کنند والا دل بستن به افرادی که به فکر جیب خویشند و به پست و سمت چسبیده اند کاری بر نمی اید

 6. ناشناس گفت:

  درخواست از نماینده مردم بیشتر از همه باید باشد که در این ۷ سال اگر سالی ۲۰ کیلومتر پیگیری شده بود اکنون این همه خانواده های داغدار نداشتیم

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین