سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

هواپیمای اوکراینی با مخالفت مهندس ایرانی و موافقت مهندس پرواز اوکراینی پرید

یک منبع آگاه در فرودگاه امام خمینی (ره) از اصرار مهندس پرواز اوکراینی علی‌رغم مخالفت مهندس ایرانی برای پرواز هواپیمای بویینگ خبر داد. به گزارش ميلاد لارستان به نقل از…

یک منبع آگاه در فرودگاه امام خمینی (ره) از اصرار مهندس پرواز اوکراینی علی‌رغم مخالفت مهندس ایرانی برای پرواز هواپیمای بویینگ خبر داد.

به گزارش ميلاد لارستان به نقل از نسيم، منبع آگاه در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد که هواپیما نقص فنی داشت، مهندس ایرانی “طبق فرم موجود” اجازه پرواز را نداده بود، اما مهندس اوکراینی ایرلاین مخالف و اعلام کرده که”مشکلی برای پرواز نیست و پرواز می‌کنیم. ” از این رو و با توجه به اینکه طبق قوانین نظر کارشناسی فرد ایرلاین به نظر کارشناسی فرودگاه ارجحیت دارد و نظر کارشناسی فرد ایرلاین اعمال می‌گردد، پرواز انجام شده است.

در شب حادثه، هواپیما دچار اشکال فنی بوده و همان شب پوسته روی موتور هواپیما (کالینگ هواپیما) جهت تعمیرات توسط تیم اوکراینی باز شده بود. شایان ذکر است که این پرواز مذکور با یک ساعت تاخیر انجام شده است. به گفته منابع آگاه در فرودگاه امام خمینی (ره)، پس از پرواز، هیچ انفجاری رخ نداده و فقط همان موتور هواپیما آتش گرفته است.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۵ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین