جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۳۹ق.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

14 سوال میلاد لارستان از 19 کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم چیست؟

همان طور که طی چند روز گذشته بیان شد، با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تیم تحلیل و توسعه میلادلارستان بر آن شد تا…

همان طور که طی چند روز گذشته بیان شد، با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تیم تحلیل و توسعه میلادلارستان بر آن شد تا به منظور روشن شدن افکار عمومی و به جهت معرفی بیشتر کاندیداهای این دوره مصاحبه ای را با آنان ترتیب دهد. بر همین اساس سوالاتي جهت مصاحبه با  كانديداهاي محترم نمايندگي حوزه انتخابيه لارستان،خنج، گراش و اوز تهيه و در اختیار آنان قرار گرفت.

از سوی دیگر با توجه به اضافه شدن ۳ نفر دیگر به مجموع داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و به جهت جلوگیری از تضییع حقوق کاندیداهای محترم همان سوالات برای تاییدشدگان جدید نیز ارسال شده و زمان پاسخگویی تا ۲۰ بهمن ماه تمدید شد.  در حال حاضر ۸۵% کاندیداهای محترم پاسخ های خود را ارسال نموده و امید است تا موعد مقرر سایر پاسخ های باقیمانده نیز ارسال گردد.

همان گونه که قبلا نیز اشاره شد  توجه به لزوم رعايت عدالت در انتشار پاسخها و نيز به سبب امكان مقايسه بهتر نگرش فكري كانديداهاي محترم در کنارهم، بناست تا درهر شماره نشريه ميلادلارستان تا زمان انتخابات، پاسخ به یک یا چند پرسش ارائه شده توسط ۱۹ كانديدا به صورت یکجا منتشر گردد.

ضمناً سوالات مطرح شده از کاندیداهای محترم در سه بخش قابل رویت  و بررسی می باشد:

الف) سوالات عمومی:

۱) در صورت انتخاب شدن به عنوان نماينده مردم در چه كميسيوني به فعاليت مشغول خواهيد شد؟

۲) به شفافیت آرا اعتقاد دارید؟ به قانون مشهور به “از کجا آورده ای؟”‌چطور؟ در صورت پاسخ منفی به هر یک توضیح دهید

۳) برای انتخابات چقدر هزینه می کنید؟ آیا تا کنون هزينه نموده اید؟ محل تآمین هزینه های انتخاباتی شما از کجاست؟

۴) به عنوان نماينده مردم قول مي دهيد در صورت دعوت در جمع دانشجويان دانشگاه ها حضور يافته و به صورت آزاد به سوالات نمايندگان تشكل هاي مختلف پاسخ بگوييد؟

۵) به عنوان يك نماينده مجلس(درصورت انتخاب) تا چه حد به مديريت جهادي معتقديد؟ در صورت اعتقاد به اين موضوع چند مصداق واقعي از مديريت جهادي در فعاليت هاي قبلي خود ارائه نماييد.

۶) با توجه به بيانيه گام دوم كه عملا نقشه راه توسعه ۴۰ ساله آتي كشور است، از نقش جوانان به عنوان محور تحقق نظام پيشرفته اسلامي از سوي رهبري نام برده شده است. ايشان فرموده اند:” مدیران جوان، کارگزاران جوان، اندیشمندان جوان، فعّالان جوان، در همه‌ی میدانهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین‌المللی و نیز در عرصه‌های دین و اخلاق و معنویّت و عدالت، باید شانه‌های خود را به زیر بار مسئولیّت دهند، از تجربه‌ها و عبرتهای گذشته بهره گیرند، نگاه انقلابی و روحیه‌ی انقلابی و عمل جهادی را به کار بندند و ایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفته‌ی اسلامی بسازند.” با توجه به موارد فوق حضور خود به عنوان كانديداي مجلس را چگونه ارزيابي مي نماييد؟

ب) سوالات مجلس و قانون گذاری
۱) فرض کنید جنابعالی به عنوان نماینده مردم منطقه انتخاب شده اید. به نظر شما به عنوان نماینده اولین و مهمترین اولویت مجلس یازدهم در حوزه کشوری چه خواهد بود؟
۲) امام خامنه اي در سخنراني اخير خود در نمازجمعه تاريخي ۲۷ ديماه ۹۸ به موضوع مهمي اشاره نموده وبيان فرمودند: “تنها راه در پيش پاي ملت ايران قوي شدن است”. از نظر شما به عنوان كانديداي مجلس چگونه خود و جامعه را قوي نماييم. لطفا ۳ راهكار عملياتي ارائه نماييد.

۳) به عنوان نماینده مجلس تعریف شما از تفکر انقلابی در جامعه چیست؟ چقدر برای تحقق آن تلاش می نمایید(از تلاش برای انتصاب افراد در سمت های کلیدی تا تلاش جهت حل معضلات منطقه ای و کشوری…)

ج) پیگیری های حوزه انتخابیه

۱) در صورت حضور در مجلس مردم ۴ شهرستان و نيز بخشهاي اطراف از چه طریق و کانالی می توانند با شما ارتباط داشته باشند؟ساز و کار ارتباط مستمر شما با مردم چیست؟

۲) يكي از دغدغه هاي اساسي منطقه توجه به گسترش اشتغال زايي است. پتانسيل هاي بالقوه اقتصادي اشتغال زا در منطقه كه نياز به پيگيري جهت بالفعل نمودن دارند را چه مواردي مي دانيد؟ راهكار عملي شما جهت بالفعل نمودن آنهاچيست؟

۳) به نظر شما بزرگترين نياز منطقه كه طي دوره هاي قبلي نمايندگي مجلس بدان پرداخته نشده چيست؟ چه راهكار عملي جهت حل آن پيشنهاد مي نماييد؟

۴) همان گونه كه رهبري معظم انقلاب دربيانيه گام دوم ذكر نموده اند، بايد كفه عدالت را به تقسيم امكانات عمومي كشور سنگين و سنگين تر كرد.با توجه به اينكه برخي شهرستان هاي اطراف مسئولاني درسطح كشوري جهت پيگيري مطالبات خود دارند، شما از چه توان و نيرويي جهت احقاق حق مردم منطقه استفاده خواهيد نمود، با عنايت به اينكه متاسفانه برخي امكانات حداقل در استان به صورت عادلانه در مناطق توزيع نشده است.

۵) آيا با استان شدن لارستان موافقيد؟ به نظر شما موانع تحقق اين خواسته ديرينه مردم چيست؟

نوشته شده در تاریخ:جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “14 سوال میلاد لارستان از 19 کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم چیست؟”

  1. امین صمصامی گفت:

    خیلی خوبه جواب بدهند وخیلی خوبتر اینکه عمل بکنن به جواب هایی یا قولهای که دادند

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین