سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۸ب.ظ
::آخرین مطلب 29 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

جاهدی:مدیران لارستان با همراهی کارمندان هر اداره چند روز حقوقشان را به رزمایش همدلی هدیه نمایند

فرمانده سپاه ناحیه لارستان و جانشین رزمایش همدلی لارستان در پیامی به مدیران شهرستانی از همه آنها خواست تا در این  رزمایش  مشارکت گسترده داشته باشند و در صورت امکان مدیران…

فرمانده سپاه ناحیه لارستان و جانشین رزمایش همدلی لارستان در پیامی به مدیران شهرستانی از همه آنها خواست تا در این  رزمایش  مشارکت گسترده داشته باشند و در صورت امکان مدیران با همراهی کارمندان هر اداره با اختصاص چند روز از حقوقشان در این امر خیر مشارکت نمایند.

در پیام جاهدی آمده است:

مدیران محترم جمهوری اسلامی در دیار لارستان سلام علیکم.

همگان شاهد بودید که کشور عزیزمان ایران در تقابل با جنگ بیولوژیک دشمنان تمام قد ایستاد و بر خلاف همه معادلات ذهنی مستکبران سربلند بیرون آمد. از مهمترین دلایل این سربلندی همراهی مردم همیشه در صحنه و مقاوم ایران اسلامی و تلاشهای شبانه روزی دستگاههای اجرایی و نیروهای انقلابی بود و مدیریت الهی رهبر عزیزمان بود.امروز بعد از قریب ۲ ماه نبرد جانانه و تقابل با این بحران ساخته دست مستکبرین نظام همچون سروی مقتر ایستاده است.

اما امروز عده ایی انسان آبرومند پس از ۲ ماه درگیری و به گونه ایی تعطیلی کشور اقتصاد و معیشتشان دستخوش آسیب جدی شده افرادیکه تا کنون تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نبوده گذران زندگیشان با مشکل جدی روبرو گردیده و بر همین مبنا امام مسلمین فرمان کمک مومنانه را صادر فرمودند.

به همین خاطر رزمایش سراسری در کشور برای باز کردن گره های زندگی خانوارهایی آبرومند آغاز شده است. از شروع رزمایش تا کنون عمل قابل اشاره و تحسین برانگیزی علی رغم همه انتظارات از روسای محترم مشاهده نشده است.

امروز چشم جامعه منتظر ایثار از خودگذشتگی و مهربانی شماست.

انتظار است شما که خواص جامعه و خدمتگزاران ملتید با حرکتی جهاد گونه گره های زندگی مردمان مومن و ولی نعمتان جامعه را با دست های سخاوتمندتان بگشایید. جمعیت آسیب دیده از بحران اخیر قریب ۱۲ هزار خانوار است که کمک به این آبرومندان نیازمند یک کار همدلانه و مومنانه است.

پیشنهاد بنده این است که مدیران محترم با همراهی کارمندان هر اداره با اختصاص چند روز از حقوقشان در این امر خیر مشارکت نمایند. گزارش اقدامات شما را برای ترویج امر به معروف را در جامعه منتشر خواهیم کرد. مجدد تاکید میکنم رسیدگی به ۱۲ هزار خانوار نیازمند یک کار جمعی است.منتظر پاسخهای مثبت شما هستم.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۱ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “جاهدی:مدیران لارستان با همراهی کارمندان هر اداره چند روز حقوقشان را به رزمایش همدلی هدیه نمایند”

  1. کارگر کارمند نما گفت:

    سلام جناب سرهنگ یه محبتی کن پیگیر مطالبات ما تو اسفند ماه هم باش به ما فقط حقوق خالص اداره کار پرداخت کردن

  2. ناشناس گفت:

    هشت کامند گرو نهش میباشد پولی که از خیرین گرفته اید به کامندان نیازمند هم کمک کنیدوبدون رضایت کارمند هم چنین کاری نکنید که حرام است .والسلام

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین