پنج شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۸ب.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 12

مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس به 10 سال حبس محکوم شد

حبس تعزیری، جزای نقدی، شلاق و انفصال از خدمات دولتی محکومیت بدوی متهمین پرونده مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس است. به گزارش میلاد لارستان به نقل از…

حبس تعزیری، جزای نقدی، شلاق و انفصال از خدمات دولتی محکومیت بدوی متهمین پرونده مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس است.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، رای دادگاه نخستین در خصوص اتهامات مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس صادر شد.

متهم ردیف اول این پرونده که پیش از این سمت مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس را بر عهده داشت به اتهام دریافت ۲۸ فقره رشوه تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار گرفته بود که پس از برگزاری جلسات دادگاه در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز از این حیث به تحمل ۱۰ سال و یک ماه حبس تعزیری، پرداخت ۱۷ میلیارد و ۹۳۳ میلیون ریال جزای نقدی، ۷۴ ضربه شلاق و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم گردید.

این گزارش حاکی است متهمان ردیف‌های دوم و سوم این پرونده نیز که به اتهام رشاء و پرداخت رشوه به متهم ردیف اول تحت تعقیب قرار گرفته بودند نیز هر کدام به تحمل ۳ سال و یک ماه حبس تعزیری محکوم گردیدند.

همچنین متهم ردیف چهارم این پرونده نیز که با اتهام رشاء و پرداخت رشوه تحت تعقیب قضایی قرار داشت به تحمل ۷۴ ضربه شلاق تعزیری محکوم شد.

گفتنی است رای صادره در خصوص متهمین این پرونده قابلیت تجدید نظر خواهی در محاکم تجدید نظر استان فارس را دارد.

پیش از این رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه رسیدگی سریع به پرونده‌های مفاسد اداری و اقتصادی از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی در راستای اجرای سیاست های کلان فساد ستیزی در قوه قضائیه است گفت: برخورد قاطع و در چارچوب قانون همواره در دستور کار دادگستری استان فارس و مورد تأکید مدیریت ارشد قضایی استان فارس است.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۰ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین