پنج شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۷ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 3

سخني با مدير كل محترم راه و شهرسازي لارستان

ورود جنابعالي به لارستان فارس، اولين  خاستگاه حكومت اسلامي و موتور محركه انقلاب مشروطه در فارس و بوشهر و هرمزگان به رهبري سيد مجاهد آيت‌الله العظمي حاج سيدعبدالحسين لاري خير…

ورود جنابعالي به لارستان فارس، اولين  خاستگاه حكومت اسلامي و موتور محركه انقلاب مشروطه در فارس و بوشهر و هرمزگان به رهبري سيد مجاهد آيت‌الله العظمي حاج سيدعبدالحسين لاري خير مقدم گفته از خداوند، توفيقات شما در خدمت به مردم منطقه آرزومنديم. هرچند در جلسه توديع و معارفه، امام جمعه معظم، نماينده مكرّم و فرماندار محترم مهمترين خواسته‌ها را، يك رأي و يكصدا بيان فرمودند و شايد تذكر ما تكرار مكررات محسوب شود، اما به خاطر اهميت مطلب و تكميل آن، تذكار خواسته‌هاي به حق مردم را در اين روزنامه مكتوب مي‌نماييم و عاجلانه و مصرّانه درخواست پيگيري و تحقق آن را داريم.

آقاي مدير كل:

۱-جاده لار – شيراز و لار – بندرعباس كه يك جاده ملي و پرخطر كشور محسوب مي‌شود  نقطه اتصال  دو استان فارس و هرمزگان به يكديگر  و در واقع جاده ترانزيتي اتصال جنوب به شمال شمرده مي‌شود و عموم مردم  منطقه به خاطر  خطرآفريني، آن را جاده مرگ نامگذاري كرده‌اند و از ۱۲ جاده پرخطر كشور به شمار مي‌آيد. هرچند تقريباً تمام قسمت‌هاي آن به مناقصه رفته اما تا تحقق عملي آن فاصله داريم  كه پيگيري شما اين فاصله را تقليل خواهد داد.

۲-اداره كل  حمل و نقل جاده‌اي كه آقاي رئيس جمهور همزمان با ايرانشهر  مصوب كرده در كش و قوس لابي‌گري دست و پا مي‌زند اميد كه بتوانيد با كمك مسئولين لارستان و فارس نه تنها اداره كل حمل و نقل بلكه اداره كل فني آب و خاك نيز كه نماينده محترم لارستان و خنج و گراش و اوز مطرح كردند براي لارستان كه بنا به گفته مدير كل‌هاي سابق حوزه استحفاظي  اداره كل راه و شهرسازي لارستان از حوزه استحفاظي ۱۴ استان كشور بزرگتر است، بگيريد و موجبات خرسندي قاطبه مردم را فراهم سازيد. اين چه جفايي است كه به اين مردم مي‌شود و بي‌ياري و بي‌كسي اين مردم مظلوم راه به جايي نمي‌برد؟

۳-مسأله  راه لار – بستك  نيز  يكي از راههاي مهم  اين منطقه است كه جهت تحقق آن، تلاش و كوشش همه‌جانبه مي‌طلبد.

۴-مسأله  راه آهن كه سابقه حدود هيجده ساله دارد و از زمان مرحوم نخبه(نماينده اسبق لارستان) قضيه مطرح بوده نيز مي‌بايد احيا شود و مسير صحيح و مصوب شده‌ي خود بپيمايد و اجازه مسير انحرافي را ندهند .

با آرزي موفقيت براي جنابعالي، اميد كه بتوانيد مهمات چهارگانه را به مسير حقيقي خويش برسانيد و مايه شادماني و خرسندي مردم را فراهم نماييد.

سردبير

س-۲۱۰

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “سخني با مدير كل محترم راه و شهرسازي لارستان”

  1. لاري گفت:

    حالا باباقری فرد هم این حرفها گفته شد چی شد ،آخرش
    فقط ۵سال بود بعدم رفت

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین