چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۶:۵۹ق.ظ
::آخرین مطلب 1 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

واحدهای صنعتی لارستان تا پایان فصل گرما، “چهارشنبه ها” 12 ساعت خاموش میشوند

به دستور مدیریت توزیع برق لارستان  واحدهای صنعتی لارستان از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب چهارشنبه‌ها خاموش می‌شوند. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی مدیریت توزیع برق…

به دستور مدیریت توزیع برق لارستان  واحدهای صنعتی لارستان از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب چهارشنبه‌ها خاموش می‌شوند.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی مدیریت توزیع برق لارستان؛ در راستای اقدامات مدیریت مصرف در ایام پیک بار سال جاری و همچنین اجرای مصوبات هیئت محترم وزیران جلسه توجیهی با تعدادی از مشترکین صنعتی شهرستان برگزار گردید.

دامن‌کشان مدیر توزیع برق لارستان، در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری صاحبان صنایع در سال گذشته به تشریح مجدد وضعیت ناترازی تولید و مصرف انرژی در کشور و لزوم اجرای طرح کاهش بار صنعتی به میزان ۹۵ درصدی در یک روز هفته به مدت ۱۲ ساعت پرداخت و عنوان نمود کلیه مشترکین صنعتی که در طول مدت قرارداد با شرکت‌های توزیع از یارانه تعرفه برق صنعتی بهره‌مند گردیده‌اند مشمول این طرح می‌گردند.

 وی افزود: در خصوص اجرای این طرح و بر اساس مصوبات اخیر هیئت محترم وزیران مقرر گردید واحدهای صنعتی هر شهرستان طبق زمان‌بندی تعریف شده از سوی مرکز استان  تا پایان فصل گرما یک روز در هفته و به مدت ۱۲ ساعت مصارف خود را به میزان ۹۵ درصد کاهش دهند، لذا مشترکین صنعتی شهرستان لارستان اعم از داخل و خارج شهرک‌های صنعتی می‌بایست در روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب صنایع خود را خاموش نموده و در صورت صلاحدید فعالیت خود را به روز تعطیل (جمعه) منتقل نمایند.

 این مقام مسئول یادآور شد با توجه به مصوبه شورای عالی امنیت ملی، اجرای طرح‌های کاهش پیک در سطح کشور لازم الاجرا بوده و مدیریت برق شهرستان با جدیت و اهتمام ویژه در راستای اجرای موفق طرح ها اقدام می‌نماید لذا شایسته است کلیه مشترکین با رعایت الگوی مصرف در ایام پیک بار، خدمتگزاران خود را در گذر از این محدودیت یاری نمایند تا شاهد هیچگونه خاموشی در بخش مشترکین خانگی نباشیم.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۲۰ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین