سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۷ب.ظ
::آخرین مطلب 48 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

استخدام کتابدار برای کتابخانه‌های عمومی اوز و جویم

اداره‌ کـل کتابخانه‌هـای عمومی استـان فـارس برای تکمیـل نیروی انسانی خـود، از ۲۶ نفر در رشته های شغلی کتابدار سیّار وکتابدار از واجـدین شرایط دعـوت به همکاری می کـند. به…

اداره‌ کـل کتابخانه‌هـای عمومی استـان فـارس برای تکمیـل نیروی انسانی خـود، از ۲۶ نفر در رشته های شغلی کتابدار سیّار وکتابدار از واجـدین شرایط دعـوت به همکاری می کـند.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری فارس، برای تکمیل نیروی انسانی در رشته شغلی کتابدار سیار و کتابدار جهت اشتغال از طریق گزینش و مصاحبه، از بین افراد واجد شرایط و در چارچوب قرارداد ساعتی دعوت به همکاری می نماید.

در این فراخوان ۲۶ کتابدار برای کتابخانه های عمومی ۱۹ شهرستان فارس به کار گرفته خواهند شد که از این میان دو نفر در پست راننده_کتابدار برای دو کتابخانه سیار شهرستان شیراز و چهار کتابدار به صورت موقت ۹ ماهه در شهرستان های شیراز (روستای قلات)، کازرون، مرودشت و خفر خواهد بود.

همچنین ۲۰ نفر در پست کتابدار برای حضور در کتابخانه های عمومی دعوت به همکاری می شوند که دو کتابدار در شهرستان شیراز، سه کتابدار برای شهرستان فسا، دو کتابدار برای شهرستان نی ریز و در شهرستان های فراشبند، استهبان، آباده، اقلید، اوز، جویم، سپیدان، قیروکارزین، کوار، لامرد، ممسنی، رستم و بیضا نیز یک کتابدار استخدام خواهند شد.

گفتنی است داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی متناسب با رشته های شغلی مورد نیاز صادره از یکی از دانشگاه‌ها و موسسات مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مراکز مدیریت حوزه های علمیه؛ تا حداکثر سن ۳۵ سال تا تاریخ ۵ دیماه ۱۴۰۲؛ سکونت در شهرستان یا روستای مورد نظر و کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی از جمله شرایط اختصاصی متقاضیان خواهد بود. (دارندگان مدارک کارشناسی و بالاتر، به ازاء هر مقطع ۲ سال به حداکثر سن آنان اضافه می شود و مدت زمان خدمت وظیفه عمومی به حداکثر سن اضافه می گردد.)

رشته های مورد قبول در این آزمون نیز کتابداری (اولویت با رشته کتابداری می باشد)، زبان و ادبیات فارسی، دبیری زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، علوم اجتماعی، دبیری علوم اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی، مددکاری اجتماعی، صنایع چاپ، مدیریت (تمامی گرایش ها)، روانشناسی، علوم تربیتی، راهنمایی و مشاوره، مطالعات و خانواده، خبرنگاری، مهندسی کامپیوتر، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات است.

همچنین شرایط عمومی متقاضیان نیز تدین به دین اسلام یا یکی از ادیـان رسمی کشور، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد قلبی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، دارا بودن حسن شهرت اخلاقی و اجتماعی، برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت و نداشتن رابطه استخدامی با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در زمان موافقت با همکاری است..

متقاضیان لازم است مدارک خود شامل تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، سه قطعه عکس پشت نویسی شده، تصویر کارت پایان خدمت، گواهی بومی بودن و گواهینامه رانندگی برای کتابدار سیار (خودروی وانت) و گواهینامه پایه یک برای کتابدار سیار (اتوبوس) را حداکثر تا ۱۵ دی ماه به ادارات کتابخانه های عمومی در شهرستان ها تحویل نمایند.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۷:۴۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین