دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۴۲ب.ظ
::آخرین مطلب 5 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

داوطلبین انتخابات مجلس مراحل ثبت نام خود را به روز آخر نیاندازند،‌30نفر معتمدین مشخص شدند

فرماندار ویژه لارستان از تعیین ۷ روز برای ثبت نام داوطلبین یعنی از یکشنبه ۱۰ تا ۱۶ آذر ۹۸ خبر داد و گفت: از داوطلبان و کسانی که می‌خواهند نامزد انتخابات…

فرماندار ویژه لارستان از تعیین ۷ روز برای ثبت نام داوطلبین یعنی از یکشنبه ۱۰ تا ۱۶ آذر ۹۸ خبر داد و گفت: از داوطلبان و کسانی که می‌خواهند نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشند، درخواست می شود ثبت نام خود را به روز آخر نیاندازند.

به گزارش میلاد لارستان، در نخستین روز از نام نویسی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان  و رییس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در راستای برگزاری انتخابات خوب، سالم، قاعده‌مند و قانون‌مند در لارستان و کشور اظهار داشت: از حدود ۲ ماه قبل یعنی تقریباً از اوایل مهرماه بحث انتخابات را پیگیری و جلسات مختلفی را با کارکنان و کسانی که دست‌اندرکاران امور زیرساختی و تدارک امکانات نرم افزاری و سخت افزاری بودند برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه ستاد انتخابات لارستان تشکیل و کمیته های متعدد و مختلفی را در حوزه پشتیبانی، لجستیکی، امنیتی و اجرایی تشکیل دادیم، افزود: همه کمیته‌ها تقسیم وظایف فعالیت‌های خوبی را انجام دادند و بسترهای مناسبی را فراهم کردند.

نماینده عالی دولت در لارستان با اشاره به اینکه در این راستا ما با هیئت نظارت جلسات خوبی داشتیم و به دلیل تفاهم و انسجام و قانون‌گرایی که در ذهن و فکر همه عزیزان چه در حوزه فرمانداری چه در هیئت نظارت بود به تفاهم خوبی رسیدیم، تصریح کرد:  اعضای هیئت معتمدین لارستان ۳۰ نفر مشخص شده اند و تاییدیه را از هیئت نظارت شهرستان گرفته ایم و سعی می کنیم امروز تا آخر وقت با دعوت از این معتمدین ۸ نفر هیئت اجرایی را مشخص کنیم.

حسنی با اذعان به اینکه انتخابات مربوط به مردم است و طبیعی است که برگزاری انتخابات هم به وسیله مردم انجام شود، خاطر نشان کرد: هیئت اجرایی نمایندگان و معتمدین مردم هستند. وی با اشاره به اینکه ما به عنوان نماینده دولت و دست‌اندرکاران امور اجرایی در خدمت مردم هستیم، ادامه داد: از نظر لجستیکی، امکانات و فضایی که مردم دغدغه اذیت شدن در صف انتخابات را نداشته باشند بسترهای مناسبی را فراهم می کنیم.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه‌ ما آمادگی کامل را در همه حوزه‌ها داریم که بتوانیم در روز اخذ رای یکی از بهترین انتخابات، بدون اینکه مردم به زحمت بیفتند را داشته باشیم، تصریح کرد: امروز اولین روز ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و همچنین در مرکز حوزه انتخابیه استان که از پانزدهم ماه جاری شروع بکار خواهد کرد، انتخابات میان‌دوره و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود.

این مسوول با اشاره به اینکه پنج نفر کار ثبت نام از کاندیداها را برعهده دارند، یادآور شد: در کنار این پنج نفر حدود ۱۰ نفردیگر جهت کمیته پشتیبانی و تدارکاتی فعالیت دارند.

معاون اساندار فارس از شروع انتخابات دستور شروع را از وزارت کشور گرفته ایم و به بخشداری ها و فرمانداری ها و حوزه های فرعی هم اعلام کرده‌ایم، افزود: از داوطلبان و کسانی که می‌خواهند نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشند، درخواست می شود ثبت نام خود را به روز آخر نیاندازند.

وی از تعیین ۷ روز برای ثبت نام داوطلبین یعنی از یکشنبه ۱۰ تا ۱۶ آذر ۹۸ خبر داد و تصریح کرد: در طول این مدت برای ثبت نام داوطلبین زمینه های خوبی را فراهم کرده‌ایم و حتی جایگاه همراهان نامزدها نیز در سالن شهید امامی فرمانداری مشخص شده است تا از کسانی که می‌خواهند در انتخابات شرکت یا ثبت نام کنند، تجلیل و تکریم کنیم.

حسنی با بیان اینکه انتخابات شناسنامه انقلاب و شناسنامه‌ ی نظام دموکراسی است، گفت: به عنوان یکی از پایه‌های اصلی و مشارکت مردم در انتخابات و در سرنوشت خودشان بنا داریم که با آمادگی کامل و با روان‌سازی مراحل انتخابات مسیری را طی کنیم که مردم با انگیزه و با تمایل و با هدف در سرنوشت خود شرکت‌ کنند و در روز دوم اسفند فضایی را فراهم کنند که همبستگی و نشاط و پویایی و شادابی داشته باشند و حمایت همه جانبه خود را از کشور و برنامه‌هایی که در کشور اجرا می شد به خصوص در راستای مردم سالاری دینی به عرصه نمایش بگذارند.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۳ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین