شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۶ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

تعداد 100 تخت به ظرفیت بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افزوده شد

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان با بیان اینکه تعداد ۱۰۰ تخت به ظرفیت این مرکز درمانی اضافه شده است، گفت: تعداد تخت های این بیمارستان از ۲۴۰ به…

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان با بیان اینکه تعداد ۱۰۰ تخت به ظرفیت این مرکز درمانی اضافه شده است، گفت: تعداد تخت های این بیمارستان از ۲۴۰ به ۳۴۰ تخت افزایش یافته است.

به گزارش میلاد لارستان، چندی پیش شاهد انتشار تصاویری از تغییر سر درب بیمارستان امام رضا(ع) بودیم که در آن تعداد تختهای این مرکز درمانی از ۲۴۰ به ۳۴۰ تغییر یافته بود. به همین دلیل و در پی سوالات همشهریان درباره علت این موضوع، خبرنگار میلاد لارستان گفتگویی با بهزاد رضائی رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان انجام داده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان با اشاره به اینکه افزایش تخت های بیمارستان ثمره چندساله مسئولان مختلف درمان، بیمارستان و همچنین ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان است، اظهار داشت: در چند سال اخیر با پیگیری های دانشکده درخصوص افزایش خدمات به بیماران جنوب فارس و با همت ومشارکت خیرین این خطه، این توفیق حاصل شد تا با اخذ مجوزهای لازم، کار ساخت و تجهیز بخش های جدید این مرکز آموزشی درمانی، به شمار تخت های بستری بیمارستان امام رضا(ع) شهر لار افزوده شود.

وی با بیان اینکه این مهم به همت نیک اندیشان که همچون بازوان توانمند همپای دانشکده علوم پزشکی لارستان دغدغه مندی ارائه خدمات درمانی به مردم را دارند، محقق شده است افزود: بخش هایی همچون NICU2  در سند اولیه بیمارستان و در فاز دوم این بخش پیش بینی نشده بود و بر این اساس بعد از ساخت فاز یک و نیازسنجی از سوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با مشارکت خیرین اقدام به اخذ مجوز ساخت و تجهیز فاز دوم شد  که خوشبختانه درایام ماه مبارک رمضان امسال افتتاح شد.

رضائی با اذعان به اینکه بخش های زنان، داخلی، جراحی، شیمی درمانی و همچنین بخش PICU  در سند اولیه بیمارستان لارستان نبوده است، تصریح کرد: در مجموع با ساخت و تجهیز بخش های جدید و بازسازی بخش های قدیمی این مرکز، ۱۰۰ تخت به ۲۴۰ تخت پیشین بیمارستان امام رضا(ع) شهر لار افزوده شده است.

این مسوول با اشاره به اینکه افزایش تعداد تختها در بیمارستان لارستان در این راستا انجام شده که در طول زمان با افزایش جمعیت و نیاز بیش از پیش مردم منطقه به خدمات درمانی شرایطی فراهم شود تا از عزیمت افراد برای دریافت خدمات درمانی به مرکز استان جلوگیری شود، خاطر نشان کرد: ارائه خدمات مطلوب در مرکز آموزشی درمانی لارستان می تواند از تحمیل هزینه های گزاف به دوش بیماران خودداری کند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با راه اندازی بخش های اتاق عمل جدید و بخش قلب و عروق و دیگر بخش ها روز به روز شاهد ترقی و پیشرفت این مرکز آموزشی درمانی باشیم

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۸ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “تعداد 100 تخت به ظرفیت بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افزوده شد”

  1. جلال گفت:

    فقط تخت اضاف شده و ايا در راستاي اضافه شدن تخت ها ، پزشک و متخصص هم اضافه شده؟ فعلا که مردم شريف و مظلوم منطقه براي هر مداوايي راهي گراش و جهرم و شيراز ميشوند

  2. دلسوز گفت:

    معاونت درمان دانشکده پیگیری حقوق منطقه باشند.تنها کسی که در حوزه درمان به معنای واقعب جهادی کار میکنه و زحمت میکشه رییس بیمارستان لاره که شبانه روز پاسخگو هستش متاسفانه علیزغم اینکه ایشون سخنگوی دانشکده هستند مدتیه اجازه صحبت بهشون داده نمیشه . ایشون غیر بومی هستش ولی بیش از بومی دلسوزه .مردم با صدای ایشون آرامش میگیرند.لطفا اجازه بدید صحبت کنند

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین