شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲ب.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

قابل‌توجه مدیریت جهاد کشاورزی لارستان در فراخوان چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی خرما در فارس، جایگاه «لارستان» کجاست؟

علی‌رغم تولید ۹۰۰۰ تن خرما در سال جاری ، ابزار تولید مناسب و فرآوری بایسته در منطقه لارستان میسر نیست.  بارها این مطلب نوشته‌شده ولی پاسخی دریافت‌نشده، گویی بین رسانه…

علی‌رغم تولید ۹۰۰۰ تن خرما در سال جاری ، ابزار تولید مناسب و فرآوری بایسته در منطقه لارستان میسر نیست.

 بارها این مطلب نوشته‌شده ولی پاسخی دریافت‌نشده، گویی بین رسانه و جهاد کشاورزی اختلافی دیرینه است که اینان برای خود می‌نگارند و آنان برای خویش بیل می‌زنند. غافل از این‌که آنچه نگارش می‌یابد دلسوزانه و برای گسترش  و تعالی تولیدات منطقه است. سزاوار نیز خرماهای بخش‌های تولیدی لارستان به شهرهای هم‌جوار ارسال شود و بنام آن شهرستان‌ها بسته‌بندی و فروخته شود .

اکنون که شیراز فراخوان نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی خرما داده، لارستان در بسته‌بندی، تقسیم‌بندی، فرآوری و صنایع وابسته با محور قرار دادن محصول خرما  چه کرده و از اقسام خرماهای موجود، چگونه و به چه ترتیبی بهره‌برداری نموده‌است؟

 در این موقعیت حساس، تعلل کردن و سستی نمودن شایسته نیست.

 شما با برنامه‌ریزی کاری کنید که بتوانید عملاً مردم را به تولید بیشتر و بهتر ترغیب نمایید. منطقه ما با توجه به وجود اداره استاندارد، اداره گمرک و فرودگاه بین‌المللی، بهترین امکانات برای صادرات را داراست و سستی در آن گناهی نابخشودنی است.

 شایسته‌است، لارستان فعالانه در نمایشگاه خرما شرکت نموده و برای صادرات اقسام خرما خود را مهیا نماید.

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۰۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “قابل‌توجه مدیریت جهاد کشاورزی لارستان در فراخوان چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی خرما در فارس، جایگاه «لارستان» کجاست؟”

  1. 2 گفت:

    در همه کارها اوضاع به این شکل است صنعت معدن تجارت چه کرده؟ راه اندازی کارگو جهت صادرات به کجا رسید؟ انتقال پول از چه طریقی باید انجام گردد ؟

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین