یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳ب.ظ
::آخرین مطلب 44 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 3

سه دهه همراهی صمیمانه با مردم لارستان

روزنامه میلاد لارستان، سی‌سالگی خود را آغاز نمود و با تلاش مستمر از ماهنامه به دوهفته‌نامه، هفته‌نامه ، دو شماره در هفته و بالاخره به روزنامه تبدیل و حدود پنج…

روزنامه میلاد لارستان، سی‌سالگی خود را آغاز نمود و با تلاش مستمر از ماهنامه به دوهفته‌نامه، هفته‌نامه ، دو شماره در هفته و بالاخره به روزنامه تبدیل و حدود پنج سال از عمر خویش را به‌صورت روزنامه سپری کرده است.

 این روزنامه تنها نشریه‌ای است که به حول و قوه الهی توانسته ۳۰ سال یا یک قرن کوچک به فعالیت ادامه دهد و در فراز و نشیب‌ها فعالیت‌ها را تداوم بخشد و به کمک الهی مشکلات را پشت سر گذاشته و مسیر خود را بپیماید.

 در خیلی موارد علی‌رغم سیستم کار رسانه که می‌نویسد و عواقب آن را زیاد بررسی نمی‌کند،ما در پی جمع کردن خواننده نبوده‌ایم بلکه تلاشمان حل مشکل ایجادشده و رفع موانع بوده‌است. به‌همین خاطر گاهی با مسئول مربوطه تماس می‌گرفتیم که چرا فلان مشکل ایجاد شده، اگر راهی برای رفع آن پیدا می‌کرده‌ایم از انعکاس خودداری می‌نمودیم، اما اگر احساس می‌کردیم که رفع نمی‌شود در نگارش مطلب مصر بودیم.

 گاهی تلاش بر هشدار بوده که بیداری آفرینی کند .هرچند نتیجه این‌گونه تلاش را کمتر دیده‌ایم.

 زمانی خواسته‌های مردمی که دریافت می‌نموده ایم را منعکس کرده و از مسئولین تقاضای حل آن می‌شده، که بعضاً حل و برخی لاینحل مانده‌است .

به‌هرحال تلاش سی‌ساله مان بر بهتر شدن وضع موجود بوده اگر موفق شده‌ایم خدا را سپاس‌گزاریم و مواردی که موفق نشده‌ایم چنانچه قصوری از ناحیه دست‌اندرکاران روزنامه بوده باشد، تقاضای حلالیت داریم و اگر مشکل از طرف مسئولان بوده باید آنان جواب‌گو باشند درصورتی‌که عوامل دیگری مانع کار بوده چنانچه مسئولان گزارش نمایند، منعکس خواهد شد.

جا دارد از کلیه کسانی که در این راه ما را یاری کرده اند قدردانی نماییم و از همشهریان عزیز تقاضامندیم کماکان در انعکاس افکار و مطالبات به‌حق ما را یاری دهید تا زبان گویای مردم منطقه باشیم از خداوند تعالی درخواست توفیق در خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز لارستان بزرگ را آرزومندیم.

 والسلام

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۰ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “سه دهه همراهی صمیمانه با مردم لارستان”

 1. تقاضای عمومی. لاریها گفت:

  دست شما دراین ۳۰ ساله درد نکند واما خواهش داریم که به مسولان در لارستان تذکر دهید که این خطه تاریخی را بیش ازین تقسیم نکنند لارستان در این سالها بیش از ۴ بار تقسیم شده است در هیچکدام از شهرستانهای فارس این گونه نبوده است از همه مسولان وفعالیت اجتماعی درخواست داریم که تا مرکز لارستان ارتقا پیدا نکند هیچ تقسیم بندی جدیدی. در لارستان نپذیرند.

 2. ناشناس گفت:

  خدا قوت موفق وپیروز باشید

 3. قابل توجه همه اهالی. لارستان گفت:

  مردم لارستان از زحمات آقای مویدی این پیر عرصه مطبوعات ممنون هستند. وانتظار دارند که افکار عمومی لارستان را آگاه نمایند که بیش از این نباید تفکیک کوچک شود. وتا زمانی که ارتقای ویا امتیاز ویژه ای به مرکز شهرستان نرسد نباید بازهم لارستان. تیکه پاره شود این مطلب. را باید به صورتهای مختلف بازگو. ومطرح. شود. تا افکار عمومی ومسولین در جریان باشند

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین