دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۴۲ب.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1
مسئول غله و آرد شهرستان های لارستان، گراش و اوز:

دستگاه های طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در “پنجاه نانوایی” منطقه تاکنون نصب شده است

مسئول غله و آرد شهرستان های لارستان، گراش و اوز  از نصب  دستگاه های کارت خوان هوشمند طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در پنجاه واحد نانوایی منطقه و…

مسئول غله و آرد شهرستان های لارستان، گراش و اوز  از نصب  دستگاه های کارت خوان هوشمند طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در پنجاه واحد نانوایی منطقه و در دست اقدام بودن آن در سی واحد دیگر خبر داد.

چندی پیش خاندوزی، وزیر اقتصاد در سخنانی با بیان اینکه  ۲۴ میلیون و ۹۴۷ هزار قرص نان در شبکه جدید هوشمندسازی یارانه آرد به دو استان به صورت آزمایشی تخصیص پیدا کرده و فارس نیز استان سوم خواهد بود بیان داشته بود: طرح هوشمندسازی یارانه‌ها امکان ایجاد نظارت بر خط را فراهم و از فرار‌ منابع کشور یا قاچاق جلوگیری می‌کند.

به گزارش میلاد لارستان بر همین اساس استانداری فارس هم طی نامه شماره ۵۶//۹۸۹۶/۱۴۰۱ مورخ ۰۸/۰۳/۱۴۰۱ با معرفی بانک سپه به عنوان بانک مجری در خصوص هوشمند سازی یارانه آرد و نان در فارس به مدیران استانی و شهرستانی هماهنگی لازم در خصوص موضوع فوق را تذکر داده بود.

به جهت روشن شدن موضوع خبرنگار میلاد لارستان در گفتگویی با هادی سمیعی لاری مسئول غله و آرد شهرستان های لارستان، گراش و اوز آخرین وضعیت طرح مذکور  و روند اجرایی آن را جویا شد.

وی در این خصوص با بیان اینکه طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در حال حاضر در مرحله پیش طرح است اظهار داشت: این طرح بمنظور توزیع عادلانه آرد در شهرستان لارستان همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد.

سمیعی لاری افزود: بر این اساس دستگاههای کارت خوان لمسی(سبستم اندرویدی) در حال حاضر توسط مدیریت بانک سپه شهرستان در قالب پیش اجرای طرح در مرحله نصب و راه اندازی بوده و نانوایان و شهروندان میتوانند در آینده و با شروع طرح خرید نان را در این قالب انجام دهند.

مسئول غله و آرد شهرستان های لارستان، گراش و اوز با بیان اینکه فعلا هیچ محدودیت دیگری اعلام نگردیده اظهار داشت:  چون طرح در مرحله آزمایش قرار دارد چنانچه شهروندان گرامی نظرات وپیشنهادات و ایراداتی داشته باشند میتوانند با شماره ۵۲۲۵۴۰۶۹ موضوع را در میان بگذارند.‌

سمیعی لاری افزود: از اهداف اصلی که برای اجرای طرح هوشمندسازی توزیع آرد در نظر گرفته شده می توان به توزیع عادلانه آرد وجلوگیری ازقاچاق آن و جلوگیری ازضایعات نان اشاره کرد و  هم اینک حدود پنجاه واحد نانوایی توسط مدیریت بانک سپه به دستگاه های کارت خوان هوشمند مجهز شده و در فاز دوم سی واحد دیگر در دست اقدام می باشد.

به گزارش میلاد لارستان تا کنون نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در استان های زنجان و قزوین صورت گرفته و در حال حاضر نصب دستگاه در نانوایی های استان فارس در دستور کار قرار دارد. گفتنی است فعلا طرح هوشمندسازی نانوایی ها در مرحله پیش طرح قرار دارد و اجرای برنامه اصلی احتمالا پس از تجهیز کل کشور به این دستگاه ها صورت خواهد گرفت.

مصاحبه: حسین داوری

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “دستگاه های طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در “پنجاه نانوایی” منطقه تاکنون نصب شده است”

  1. لاری. از قطر گفت:

    نگاهی به توسعه و پیشرفت های در کشورهای منطقه نشان میدهد که مشکل مملکت ما هنوز نام وروغن وتخم مرغ است واین برای لارستانی ها که بال دنیا ارتباط دارند بیشتر محسوس و…..است

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین