سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۶:۲۰ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

جنگ احزاب با اغتشاش و حملات تروریستی

در نماز مغرب چهارشنبه شب مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ یک تروریست تکفیری وارد حرم شاه‌چراغ در شیراز می‌شود و با اسلحه، زائران و نمازگزاران را به رگبار می‌بندد.  این حادثه چند نکته…

در نماز مغرب چهارشنبه شب مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ یک تروریست تکفیری وارد حرم شاه‌چراغ در شیراز می‌شود و با اسلحه، زائران و نمازگزاران را به رگبار می‌بندد.

 این حادثه چند نکته را روشن می‌سازد:

۱- اینان ضد دین و ضد مذهب اند و از کشتار مردم در حرم فرزندان ائمه واهمه ندارند و همین‌طور که در خبرها از قول یک منبع آگاه امنیتی آمده بود عامل حادثه، عنصر وهابی تکفیری بوده که با اهل‌بیت رسول‌ا… خصومت دارند.

۲- تبدیل اغتشاش به حملات تروریستی، نشان‌دهنده جریان ناهنجار و کوری است که می خواهند فضای جامعه را به ناامنی سوق دهد و آرامش را از مردم بگیرند و هرج‌ومرج را گسترش دهند و نقشه شوم خود را عملیاتی سازند، اما چه کور خوانده‌اند.

۳- انجام عملیات تروریستی اخیر، نقاب از چهره اینان برداشت و نشان داد که دشمن وقتی مستأصل می شود به هر عملی که از دستش بیاید مبادرت می‌ورزد تا خود را مطرح نماید. دشمن با فروکش کردن اغتشاشات برگ دیگر برنامه خود را به نمایش می‌گذارد و پیچیدگی برنامه آنان را نشان می‌دهد.

 نیروهای امنیتی- انتظامی و اطلاعاتی باید با پیگیری مستمر و دقت و سرعت کافی، ریشه این شجره خبیثه را بخشکانند و آنان را به کیفر حقیقی خود برسانند و اجازه کوچک‌ترین عرض اندامی به این از خدا بی‌خبران ندهند.

۴- اینان بدانند جنگ تمام‌عیاری که با اندیشه‌ غلط خود به راه انداخته‌اند راه به‌جایی نخواهد برد  و زشتی و حقارت برایشان خواهد داشت و مردم جامعه اسلامی ایران، همچون کوه در برابر خباثت بازی های اینان خواهند ایستاد و با این اعمال ناشایست آتش ابدی را برای خودشان خواهند خرید و توفان پر عظمت جهان اسلام آنان را از محیط حق گریزان و تنها راه فرار را برایشان باقی می‌گذارد که با خفت و حقارت پا به فرار نهند یا به وسیله دلیرمردان عالم اسلام در خون خود دست‌وپا بزنند.

 به رگبار بستن جمعی بی‌دفاع که برای زیارت به حرم آمده‌اند و زن و کودک و سال‌خوردگان و از کارافتادگان را به‌همراه خویش آورده‌اند نه‌تنها هنر نیست که بسیار زشت و ننگ است و این لکه ننگ تا ابد بر دامان شما و اربابانتان خواهد ماند.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۰۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “جنگ احزاب با اغتشاش و حملات تروریستی”

  1. 2 گفت:

    اگر مسلمان هستیم در نوشتن انصاف به خرج دهیم و همه طرف راببینیم و حق بگوییم

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین