دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۵ق.ظ
::آخرین مطلب 15 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

اداره كل حمل و نقل جاده اي لارستان تشكيل مي شود

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان تشكيل خواهد شد. اين خبر را  محمدرضا باقري فرد مدير كل راه و شهرسازي لارستان بيان داشته و افزود: تصميم فوق…

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان تشكيل خواهد شد. اين خبر را  محمدرضا باقري فرد مدير كل راه و شهرسازي لارستان بيان داشته و افزود: تصميم فوق توسط وزارت راه و شهرسازي اتخاذ شده است.

وي طی مصاحبه ای تلفنی با خبرنگار روزنامه میلاد لارستان همچنين اظهار داشت: خبرهايي نيز مبني بر تغيير  اداره كل راه و شهرسازي لارستان  به مديريت راه و شهرسازي لارستان واصل شده كه هر گونه تغيير در اين خصوص منوط به ابلاغ رسمي وزارت راه و شهرسازي خواهد بود. این مسئول  اضافه کرد: در هر حالت هر دو اداره مستقل از استان و مستقيما زیرنظر وزارت راه و شهرسازی به فعاليت ادامه خواهد داد و هرگونه تصميم گيري در فعاليت هاي اجرايي ادارات مربوطه، در لارستان اتخاذ خواهد شد.

به دليل اهميت اين موضوع، طي مصاحبه خبرنگار ميلاد لارستان با نماينده مردم، دكتر جعفرپور نيز بر موضوع بودجه مستقل در اين خصوص صحه گذاشته و اظهار داشت: در صورت ايجاد مديريت راه و شهرسازي لارستان، اين اداره مستقل خواهد شد و از زيرنظر استان فارس خارج و بودجه آن كما في السابق از سمت تهران تامين مي شود.

لازم به ذكر است طبق اطلاعات ارائه شده د ر پايگاه اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي و سازمان حمل و نقل جاده اي، تا قبل از تغييرات فوق، ادارات كل راه و شهرسازي و حمل و نقل جاده اي در كشور به قرار زير بوده اند:

الف) ادارات كل حمل و نقل جاده اي 

۳۱ اداره كل در مراكز استان ها + ۱ اداره كل غير مركز استان(جنوب كرمان)

ب) ادارات كل راه و شهرسازي

۳۱ اداره كل در مراكز استان ها + ۳ اداره كل غير مركز استان (جنوب كرمان- ايرانشهر- لارستان)

 

در چارت سازماني وزارت راه و شهرسازي نيز سازمان راهداري و  حمل و نقل جاده اي كشور به عنوان يكي از سازمان هاي وابسته به وزارتخانه طبق شكل زير مشخص است:

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

10 Responses to “اداره كل حمل و نقل جاده اي لارستان تشكيل مي شود”

 1. دلسوز گفت:

  چیزی که به لار نمیدن همین که داریم دارن ازمون میگیرن
  خدا به فریاد مردم برسه

 2. ناشناس گفت:

  مردم ومسولین نباید بگذارن مغرضین حقشان را پایمال کنند

 3. لاری گفت:

  مسولان محترم کجایید
  همه جا دیدیم و امتیاز میدن نه میگیرن

 4. لاری گفت:

  ما مردم لارستان بزرگ ساکت نخواهیم نشست
  حقمون میگیریم

 5. لاری گفت:

  مردم لارستان بزرگ هوشیار باشید

 6. جنوب فارس گفت:

  چرا تنزل جایگاه اداره کل راه و شهرسازی؟!
  تلاش کنید چارت هر دو اداره کل راه و شهرسازی و همچنین اداره کل حمل و نقل جاده ای لارستان تشکیل شود!!
  سفر وزیر راه در هفته جاری موقعیت خوبی برای تثبیت این کار است!!

 7. لاری گفت:

  انهاییکه قصد چنین عملی دارند افراد نفوذای مخالفین نظام می باشند که میخواهند بدین طریق مردم را به خیابانها بکشانند مسولیت به هوش باشید

 8. لاری گفت:

  سلام
  وقتی یک اداره ارتقا و یک اداره تنزل پیدا می کنه یعنی کاسه و نیم کاسه

 9. ناشناس گفت:

  به نظر میاد اگه قرار به تنزل رتبه باشه و از اداره کل راه و شهرسازی به مدیریت تنزل کنیم، قطعا تصمیم گیری ها و بودجه با محدودیت روبرو خواهیم شدو نمی توانیم مثل الانی که به عنوان یک اداره کل پیگیری بودجه و پروژه می کنیم قطعا نخواهیم توانست اون موقع پیگیری کنیم. شما الان دانشکده علوم پزشکی رو بررسی کنید میبینید علارغم اینکه بودجه مستقلی داریم اما نمی توانیم بدون اجازه شیراز حتی یک رشته اضاف کنیم، مگر نه اینکه بودجه مستقلی داریم …..؟
  حال با توجه به سفر آتی وزیر فرصت مناسبی هستش که این حق که چند سالی است منتظر اون هستیم رو از وزیر مطالبه کنیم و همان روز قول کتبی و عملی بگیریم که این اداره کل رو برای خودمون نگه داریم

 10. ناشناس گفت:

  آقای جعفرپور
  الان وقت اون رسیده که قدرت نمایندگیت رو به رخ لارستانی ها بکشی و خواسته به حق مردم که ماندن دو اداره کل هست را بگیری. که در این صورت هست که لارستان و لارستانی به خود و شما افتخار خواهد کرد و امید را در دل لارستانی ها زنده خواهید کرد. بایستی به گونه ای برخورد کنیم که پس از پایان مسئولیت مردم نگاه کنند و ببینند که فلان نماینده چه کرد و چه گذاشت که مایه پیشرفت شد نه اینکه بگن فلان نماینده باعث پسرفت شد. به هر حال آقای نماینده هرچی بزنی به سر خودت و مردم لارستان می زنی.
  یادمون نره که اداره کل راه و شهرسازی مصوبه هیئت وزیران رو داره اما حمل و نقل نداره و همچنین مسئولین می خواهند حمل و نقل تشکیل شود پس نباید یه چیز از دست بدیم و یه چیز بگیریم، اگر قراربر تشکیل هست فقط باید اداره کل جدید تشکیل شود همانطور که جیرفت تشکیل شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین