شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰ب.ظ
::آخرین مطلب 30 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

بدحجابی هایی بدتر از بی حجابی

 ۲۱ تيرماه به مناسبت قيام مردم مشهد در مسجد گوهرشاد عليه كشف حجاب رضاخاني به نام روز عفاف و حجاب نامگذاري شده است و ياد و خاطره عزيزاني كه به…

 ۲۱ تيرماه به مناسبت قيام مردم مشهد در مسجد گوهرشاد عليه كشف حجاب رضاخاني به نام روز عفاف و حجاب نامگذاري شده است و ياد و خاطره عزيزاني كه به خاطر قلدرمآبي هاي رضاخان در خون خويش غلطيدند گرامي مي داريم.

در كنار گراميداشت ياد شهيداني كه در حرم امن اهل بيت عصمت و طهارت جا نفشاني نمودند، بر همه ما واجب است كه از جا نفشاني آنان نگهباني نموده و اجازه سوء استفاده به هيچ كس ندهيم. خواهران و برادران متدين و جوانان برومند ايران اسلامي بدانند حمايت از حق، حمايت از رسول خدا و اهل بيت پيامبر و پيروي از باطل، حمايت از شيطان و طغيانگران و ستمگران روزگار می باشد. نهايت حمايت از حق، بهشت ابدي و پايان حمايت از باطل، جهنم دنيوي و اخروي است.

برخي تصور مي كنند بدحجابي يا بي حجابي حقوق شوهراني است كه چنين درخواستي از همسرانشان مي نمايند و مثلاً آنها را مجبور به بدحجابي مي كنند، غافل از اين كه حجاب و عفاف علاوه بر حق الناس بودن  حق ا… است . بايد پاسخ خدا را داد و حتي شوهران، چنين حقي ندارند و نمي توانند همسرشان را به پوشش نامناسب مجبور كنند.

بديهي است به نظر نمي رسد مردان چنين درخواستي از همسران بنمايند زيرا اگر چنين باشد اين نهايت بي غيرتي مردان و بي اعتنايي به طهارت و تزكيه خانواده است. 

پدرها و مادرها در تربيت فرزندان، كمال دقت و هوشياري به خرج دهند و اجازه هيچ گونه سوء استفاده به هيچ احدي ندهند و بدانند كه دقت در تربيت آنان است كه حسنات جاريه را براي والدين به دنبال دارد به نحوي كه پدران و مادران از اين ديار رخت بربسته اند اما تربيت شايسته فرزندان اجر و پاداش اخروي را براي آنان به دنبال مي آورد.

پس به خود آئيم و با صميميت هرچه بيشتر با فرزندان، مسير انحراف را ببنديم و صراط مستقيم الهي را توسعه دهيم.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۰ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “بدحجابی هایی بدتر از بی حجابی”

  1. لاری قدیمی گفت:

    بعد از ۴۰. سال وضع حجاب ونوع پوشش بدتر از قبل انقلاب. شده است خدا شاهد است وضع ان موقع لارستان. بسیار بهتر از پوشش الان خانمها بود

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین