یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱ب.ظ
::آخرین مطلب 8 ساعت پیش | افراد آنلاین: 31

استاندار فارس به‌زودی برای ساماندهی «جاده لار-جهرم» نشستِ ویژه برگزار می‌کند

مدیر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس از برگزاری نشست ویژه ساماندهی «جاده لار-جهرم» با حضور استاندار فارس خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان،…

مدیر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس از برگزاری نشست ویژه ساماندهی «جاده لار-جهرم» با حضور استاندار فارس خبر داد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان، جمعی از مسئولان، امامان جمعه، شهرداران و روسای شوراهای بخش مرکزی لارستان به دیدارِ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس رفتند.

در این دیدار ابتدا «علی پیروز» بخشدار مرکزی لارستان به نمایندگی از جمع، انتصاب «احمدعلی افکاری» که خود اهل لارستان است را به این سمت تبریک گفت و در ادامه قابلیت‌ها و نیازمندی‌های بخش مرکزی لارستان را تشریح کرد.

بخشدار مرکزی لارستان گفت: علیرغم اینکه این بخش ۷۰ درصد مساحت شهرستان و ۱۷۳ هزار نفر از ۱۸۹ هزار نفر جمعیت آن را به خود اختصاص داده و باوجود اینکه مساحت این بخش از ۱۰ شهرستان فارس بیشتر است اما همچنان چهره محرومیت در این بخش دیده می شود.

پیروز همچنین درخواست کرد به جاده لار-جهرم که به جاده مرگ موسوم شده توجه، جاده فرعی اما مهم چهاربرکه تا ایستگاه راه‌آهن در زاهدمحمود به جاده اصلی تبدیل و کدِ محرومیت برای «دهکویه» و «حومه» لار مجددا برقرار شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس نیز ابتدا از حضور این جمع قدردانی و در ادامه بخشی از وظایف و مسئولیت‌های این سازمان را تشریح کرد.

احمدعلی افکاری در ادامه تاکید کرد رعایت عدالت در توزیع اعتبارات و تعادل‌بخشی بین مناطق براساس اسنادِ آمایش را وظیفه اصلی خود می‌دانم و برای تحقق آن تلاش خواهم کرد.

وی درخصوص جاده لار-جهرم نیز گفت: اتفاقا اخبار و حواشی تصادفات این جاده و حضور مردم در وزراتخانه را طی روزهای گذشته پیگیری می‌کردم و این خواسته‌ مهم مردم را به استاندار فارس نیز منتقل کردم و دکتر ایمانیه نیز قرار است در این مورد نشستی ویژه برگزار کند.

وی درمورد ساماندهی جاده جهرم-لار-بندرعباس پیشنهاد کرد از ظرفیت‌های وزارت نفت استفاده شود همچنین از توان نمایندگانِ دیگر فارس و هرمزگان نیز بهره برد.

افکاری در ادامه سخنان خود چهار موضوع را مولفه‌های کلیدی توسعه لارستان دانست و آنها را تشریح کرد.

وی گفت: برای توسعه منطقه باید به چهار موضوع «ساماندهی جاده شریانی جهرم-لار-بندرعباس»، «ایجاد راه‌آهن لار-زاهدمحمود هرچند به‌صورت آنتی»، «تامین آب از خط دوم سد سلمان فارسی» و «فعال کردن منطقه ویژه اقتصادی» توجه کرد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “استاندار فارس به‌زودی برای ساماندهی «جاده لار-جهرم» نشستِ ویژه برگزار می‌کند”

  1. مصطفی گفت:

    ((پیروز همچنین درخواست کرد به جاده لار-جهرم که به جاده مرگ موسوم شده توجه، جاده فرعی اما مهم چهاربرکه تا ایستگاه راه‌آهن در زاهدمحمود به جاده اصلی تبدیل و کدِ محرومیت برای «دهکویه» و «حومه» لار مجددا برقرار شود.))
    لطفا از لحاظ جمله بندی اصلاح گردد

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین