یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷ب.ظ
::آخرین مطلب 8 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

اختصاص 8 میلیارد تومان به 13 شهرداری لارستان، خنج، گراش و اوز

دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۸ میلیارد تومان به ۱۳ شهرداری لارستان، خنج، گراش و اوز خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط…

دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۸ میلیارد تومان به ۱۳ شهرداری لارستان، خنج، گراش و اوز خبر داد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده، با پیگیری‌های حسبن حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی ۸ میلیارد و ۱۵۷ میلیون تومان اعتبار به منظور توسعه و بهبود شبکه حمل و نقل شهری و تکمیل معابر شهری به ۱۳ شهرداری حوزه انتخابیه اختصاص یافت.

از مجموع این اعتبار ۹۲۶ میلیون تومان به شهرداری لار، ۳۰۰ میلیون تومان به شهرداری لطیفی، ۳۵۰ میلیون تومان به شهرداری عمادشهر، ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری دهکویه، ۳۰۰ میلیون تومان به شهرداری خور، ۴۰۰ میلیون تومان به شهرداری بنارویه، ۳۵۰ میلیون تومان به شهرداری جویم و ۴۰۰ میلیون تومان به شهرداری بیرم تعلق گرفت.

همچنین مبلغ یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان به شهرداری اوز، یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان به شهرداری خنج، یک میلیارد و ۳۹ میلیون تومان به شهرداری گراش، ۷۰۰ میلیون تومان به شهرداری محمله و ۶۷۰ میلیون تومان به شهرداری ارد اختصاص پیدا کرد.

۵۱ درصد این مبلغ از محل اعتبارات توازن، ۳۹ درصد از محل اعتبارات نفت و گاز و ۱۰ درصد از محل اعتبارات استانی تامین شده است. اعتبارات توازن نیز که از محل اعتبارات استانی تامین می‌شود تنها به شهرداری‌هایی اختصاص می‌یابد که از میانگین شاخص‌های کشوری پایین‌تر باشند که از این محل طی یک یا دو مرحله به تمامی شهرداری‌های حوزه انتخابیه مبلغی پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، میزان اختصاص بودجه به هر یک از شهرداری‌ها توسط سازمان برنامه و بودجه استان فارس و طبق پروژه‌های تعریف شده از سوی شهرداری‌ها تعیین شده و پیگیری‌ها جهت دریافت آن بودجه باید از سازمان برنامه و بودجه استان انجام بگیرد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۶:۲۱ب.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “اختصاص 8 میلیارد تومان به 13 شهرداری لارستان، خنج، گراش و اوز”

 1. لارستانی وانتظار مردم گفت:

  با تشکر از نماینده محترم مجلس اینشالله که این کار صورت گیرد ودر حد قول و وعده مساعد نباشد

 2. هم ولایتی از گراش گفت:

  این خبر چندی قبل نیز اعلام شده بود ولی تاکنون شهرداری های منطقه بودجه واعتباری عا یدشان نشده است و صرفا خبر بروی کاغذ است

 3. کاسب. از اوز گفت:

  در شرایط فعلی وبی پولی دولت تا این اعتبارات داده نشود آدم نمی تواند این گونه خبرها را باور کند زیرا بسیاری از قول و قرارها انجام نمیشود

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین