یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳ب.ظ
::آخرین مطلب 30 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 3

رقابت دوچرخه‌سواری بین 300 دانش‌آموز در لارستان

مسابقات دوچرخه سواری دوره اول ابتدایی(پایه اول،دوم و سوم) آموزشگاه های لارستان با همکاری هیأت دوچرخه سواری لارستان برگزار شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی هیأت…

مسابقات دوچرخه سواری دوره اول ابتدایی(پایه اول،دوم و سوم) آموزشگاه های لارستان با همکاری هیأت دوچرخه سواری لارستان برگزار شد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی هیأت دوچرخه سواری لارستان، مسابقات دوچرخه سواری دوره اول(پایه اول، دوم و سوم)ابتدایی آموزشگاه های لارستان روز سه شنبه ۱۴ دی ماه ۱۴۰۰،یادواره زنده یاد محمدمهدی حقانی پور،ازسوی تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان با همکاری هیأت دوچرخه سواری لارستان برگزار گردید.

گفتنی است این مسابقات با استقبال بی سابقه ،بی نظیر و پرنشاط ۳۰۰ دانش آموز از آموزشگاه های مختلف لارستان روبرو بوده که در ماده های ۲۰۰ متر و ۵۰۰ متر سرعت در پیست دوچرخه سواری استادیوم شهید دانشیاربه رقابت پرداختند.

این دوره از رقابت ها بانظارت و حضور فاطمه کاملی رئیس تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان و طاهره امینی مسئول فنی مسابقات و معظم شریعتمداری رئیس هیأت دوچرخه سواری لارستان صورت پذیرفت.

این رقابت ها به داوری و همکاری مربیان آموزش و پرورش لارستان، خانم ها مرضیه قربانی، معصومه برزکار، مینا حکمت نژاد و آقایان نیک مهر و جوادی، و نیز کادر داوری هیأت دوچرخه سواری لارستان معظم شریعتمداری، لطیفه انیس الحق، نگار جمال پور و نگین جمال پور اجرا شد.

دانش آموزان با شور و نشاط فراوان توانستند با رقابتی جذاب رکورد های مختلفی را از خود بجای گذارند و نتایج مسابقات را بدین صورت رقم بزنند و درنهایت نتایج و مقام ها در هر پایه در بخش دختران و نیز پسران بدین تربیت معرفی شدند:

مدارس ابتدایی دخترانه:

پایه اول ابتدایی:

مقام اول : زینب رازقی ( شهدای فرهنگی)

مقام دوم : ستایش جلال پور (سما)

مقام سوم مشترک:

کوثر رنجبر حقیقی ( هلال مهر)

گوهر مهرآور ( سما )

پایه دوم ابتدایی:

مقام اول: صنم مهرآور (سما )

مقام دوم: ساغر وفایی (شهدای فرهنگی )

مقام سوم مشترک:

سارا روشن چراغ ( مکتب الزهرا)

هانیه رنجبران ( مهدی موعود )

پایه سوم ابتدایی:

مقام اول: مائده بهشت رو ( هاشمی زاده)

مقام دوم : رها رهگذر ( هاشمی زاده)

مقام سوم مشترک:

ریحانه عسکری ( هاشمی زاده)

نازنین زینب دلاویز ( شهید رجایی)

مدارس ابتدایی پسرانه:

مقام اول: عارف غلام پور ( حداد نژاد )

مقام دوم: امیرحسین حقارت ( دانش پژوهان )

قام سوم مشترک:

مروان دوزنده ( عطایی )

یوسف راهنما ( خرد )

پایه دوم ابتدایی:

مقام اول: اسماعیل امانی ( دکتر حسابی )

مقام دوم: اسماعیل انیس الحق ( قاآنی بائن )

مقام سوم مشترک:

سید آرمان حسینی ( فرهنگیان )

محمدامین نوروزی ( فرهنگیان )

پایه سوم ابتدایی:

مقام اول: امیرطاها نوروز پور لاری (دکتر حسابی )

مقام دوم: رضا باقرپوریان ( فرهنگیان )

مقام سوم مشترک:

نیما نوری (فرهنگیان )

علی کوسه نژاد ( حدادنژاد )

افراد علاقمند به رشته دوچرخه سواری (تفریحی،آموزشی،حرفه ای) و نیز شرکت در تمرینات تخصصی و حرفه ای دوچرخه سواری جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره۰۹۳۹۷۸۱۲۰۵۱ یا ۰۹۱۷۵۶۱۵۸۳۹ تماس و یا از طریق واتساپ پیام حاصل کنند.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین