چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۳:۳۳ق.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

بروز حادثه در پی تخریب غیراصولی ساختمان در محله «کهویه» لار

تخریب غیر اصولی ساختمان در محله کهویه شهرقدیم‌ لار، حادثه افرید‌. به گزارش میلاد لارستان به نقل از کانال اخبار آتش‌نشانی لارستان، طی اعلام گزارشی از اورژانس مبنی بر سقوط…

تخریب غیر اصولی ساختمان در محله کهویه شهرقدیم‌ لار، حادثه افرید‌.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از کانال اخبار آتش‌نشانی لارستان، طی اعلام گزارشی از اورژانس مبنی بر سقوط فرد از ساختمان ، تیم‌ نجات اتش نشانی لار به محل حادثه اعزام‌شد.

در این‌ حادثه کارگر که مشغول تخریب طبقه بالایی ساختمان‌ قدیمی بود ، با ریزش کف اتاق به طبقه پایین سقوط کرد و از ناحیه کمر آسیب دید .

آتش نشانان با کمک پرسنل اورژانس ، فرد مصدوم‌ را با رعایت اصول ایمنی به پایین منتقل کردند و تحویل عوامل مربوطه دادند.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۵ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “بروز حادثه در پی تخریب غیراصولی ساختمان در محله «کهویه» لار”

  1. مدینه صابری گفت:

    در تعریف از مفهوم تاب آوری؛ باید بگویم که خیزش به عقب، جهش به عقب، سیستم، جذب تغییرات و مقاومت، کلید واژگان این تعریف محسوب می شوند. که هر کدام از این کلید واژگان در جای خود جای گفتگو و تشریح دارند، به کلاکم دیگر باید گفت خانم دکتر یادگارفر انسانی بسیار ریز بین و جزئی نگر نسبت به امور هستند که این چنین فعالانه به امور اطراف نظر و توجه دارند و همین موضوع است که نشان از این دارد که لارستان بزرگ دارای مدیران مدبر و هوشیار نسبت به امورات مختلف است و این چنین مدیرانی می توانند گره از مشکلات و معضلات بردارند و شروط توسعه پایدار و بادوام را برای لارستان بزرگ و مناطق چندگانه آن رقم بزنند. ان شا> الله کخ توسعه و یشرفت و رشد هر چه بهتر و بیشتری را با بهره گیری از تفکر و تدبر و هوشیاری و هوشمندی و توانائی ها و قابلیت هایی که در سرکار خانم و دیگر اعضای شورای اسلامی است در آغوش بگیریم. به امید آنروز ………که البته دیر هم نیست.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین