چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 3

گفت‌وگوی اختصاصی میلاد لارستان با بازیکنان ملی‌پوش اوز جوان

خبرنگار میلاد لارستان در یک گفت‌وگوی اختصاصی با بازیکنان ملی‌پوش اوز جوان، نظر آنان در خصوص کیفیت مسابقات و میزبانی شهر لار پرسیده است. به گزارش میلاد لارستان، مسابقات فوتسال…

خبرنگار میلاد لارستان در یک گفت‌وگوی اختصاصی با بازیکنان ملی‌پوش اوز جوان، نظر آنان در خصوص کیفیت مسابقات و میزبانی شهر لار پرسیده است.

به گزارش میلاد لارستان، مسابقات فوتسال جام رمضان سال ۱۴۰۱ با همه فرازونشیب‌های آن به اتمام رسید. در این دوره از رقابت‌ها ۱۸ تیم از شهرها و روستاهای لارستان، گراش و اوز شرکت داشتند که به جهت اهمیت این مسابقات، برخی تیم‌ها با عقد قرارداد با بازیکنان لیگ‌برتر کشور و حتی تیم ملی در پی افزایش توان تیم به منظور کسب امتیاز بودند.

در این میان تیم اوز جوان که توانست بعنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یابد، با بهره‌گیری از چند بازیکن درجه یک کشور در برابر سایر تیم‌ها عرض اندام کرد.

برای آشنایی بیشتر با این بازیکنان، خبرنگار میلاد لارستان گفت‌وگویی را با برخی این بازیکنان ترتیب داده است که در ذیل می‌خوانیم:

از مسئولین لارستان توقع می رود بتوانند یک تیم در سطح لیگ برتر برای این منطقه آماده سازی کنند

میلاد لارستان: لطفا در ابتدا خودتان را معرفی کنید؟

مهران عالی قدر اهل شیراز و متولد سال ۱۳۶۸ هستم. حدود ۹ سال است که در رده ملی فعالیت دارم و در حال حاضر عضو تیم کراپ الوند قزوین هستم.

میلاد لارستان: نظر شما در مورد این دوره از مسابقات جام رمضان شهرستان لارستان چیست؟

بعد از ویروس منحوس کرونا متاسفانه چند سالی بود که جام رمضان در شهرهای مختلف با حضور تماشاچیان برگزار نمیشد. من چندین بار در گذشته مهمان دوستان خونگرم در اوز بوده ام. اما این اولین تورنمنتی با این کیفیت است که در شهر لار برگزار میگردد و به همین دلیل جا دارد از همه دست اندرکاران این مسابقات قدردانی نمایم. خوشحال هستم که این حجم استقبال تماشاچیان را شاهد هستیم و ما فوتسالیست ها فقط برای دل این تماشاچیان بازی می کنیم.

میلاد لارستان: نظر شما در مورد سطح بازی های جام رمضان امسال چیست؟

در این دوره بازی های دلچسب و خوبی را شاهد بودیم و بازیکنان خوبی در این دوره شرکت کرده اند. واقعا بازیکنان بومی منطقه نیز با کیفیت بالایی بازی میکنند اما باز امکان پیشرفت مسابقات وجود دارد. البته هدف اول این تورنمنت شادی تماشاچیان است اما در کنار آن باید به فکر پیشرفت هم بود.

میلاد لارستان: بنظر شما برای ارتقا این مسابقات باید چه کرد ؟

با توجه به اینکه یک سالن در سطح بین المللی در اختیار شهر لار است اما وقتی این حجم بازیکن و تماشاچی به مسابقه ای روی می آورند قطعا نیاز به برنامه ریزی قوی است. بنظر من البته ضعف های موجود ضعف های جدی نیست اما می توان با پوشش آنها کیفیت مسابقات را بالاتر برد.

میلاد لارستان: نظر شما در مورد حضور بازیکنان لیگ برتری و تیم ملی در این مسابقات چیست؟

تمام بازیکنان ملی پوشی که در این مسابقات شرکت کرده‌اند جزو سرمایه های مملکت به حساب می آیند و اگر در این مسابقات شرکت نموده اند به احترام مردم بوده و سعی شده با بازی کردن در کنار بازیکنان بومی باعث پیشرفت آنها شوند. هر چه قدر این اتفاقات بیشتر رخ بدهد باعث پیشرفت بازیکنان منطقه و پیشرفت فوتسال منطقه خواهد شد.

میلاد لارستان: بنظر شما برای پیشرفت ورزش فوتسال لارستان باید چه کاری صورت داد؟

از مسئولین لارستان توقع می رود بتوانند یک تیم در سطح لیگ برتر برای این منطقه آماده سازی کنند. من خود اهل شیراز هستم و دغدغه این را دارم که دوستان منطقه جنوب پیشرفت کنند. هر کس در جام رمضان بازی می کند فرار نیست بعد از جام رها شود تا سال آینده که جامی دیگر برگزار شود بلکه باید به جوانان کمک کرد تا پیشرفت نمایند و به مراحل بالاتر برسند.

میلاد لارستان: کلام پایانی؟

تشکر میکنم از مردم اوز که در این مدت مهمان آنها بوده ایم. از مسئولین لارستان هم به دلیل راه اندازی و مدیریت بازی ها تشکر می نمایم. همچنین از همه کسانی که در کنار این بازیکنان هستند تشکر ویژه دارم.‌

تنها کمبود لارستان، نداشتن تیم در سطح لیگ‌برتر کشور است

میلاد لارستان: در ابتدا خود را معرفی بفرمایید؟

اینجانب علی عابدین اهل کرج متولد ۱۳۷۱ و عضو باشگاه لیگ برتری کراپ الوند قزوین هستم. در حال حاضر با اینکه معمولا در ماه مبارک رمضان بدلیل احتمال مصدومیت بازی فوتسال صورت نمیدهم اما برای اولین بار و به دعوت تیم اوز جوان به همراه دو تن از بازیکنان دیگر تیم کراپ الوند آقای مهران عالی قدر و سعید افشار در جام رمضان لارستان حضور پیدا کردم. بنظرم تجربه بسیار خوبی بود و از آن راضی هستم.

میلاد لارستان: سطح مسابقات را چگونه ارزیابی می کنید؟

واقعیت این است که واقعا همه چیز خوب است مخصوصا با داشتن سالنی با این کیفیت برای بازی فوتسال ولی اگر باز قرار است کیفیت بالای بازی ها حفظ شود باید از لحاظ امنیتی هم ارتقا یابد زیرا ممکن است بدلیل استقبال بالای جمعیت، امنیت بازیکنان نیز تحت الشعاع قرار گیرد که بنظر من امنیت از همه چیز مهم تر است.

میلاد لارستان: بنظر شما برای افزایش کیفیت فوتسال در شهرستان لارستان چه کارهایی باید صورت گیرد ؟

بنظر من کیفیت و امکانات لارستان بالاست و تنها کمبودی که در آن احساس می شود وجود یک تیم در سطح لیگ برتر کشور است. بنظر من باید مسئولین بیشتر به این شهر بها دهند. واقعا حیف است شهری با این کیفیت و امکانات و مخصوصا با این تماشاگران در شور که دلشان به فوتسال خوش است تیمی در لیگ برتر نداشته باشد.

میلاد لارستان: در ادامه پس از این مسابقات برنامه شما چیست؟

از آنجا که به اردوی تیم ملی دعوت شده ام و قبل از حضور در این مسابقات در اردو بودم دوباره وارد اردوی آماده سازی تیم ملی برای مسابقات جام ملت های آسیا که قرار است مهر ماه در کشور کویت برگزار شود خواهم شد.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۷ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “گفت‌وگوی اختصاصی میلاد لارستان با بازیکنان ملی‌پوش اوز جوان”

  1. تحول. در ورزش منطقه گفت:

    در تمام دنیا ودرتمام تیم ها افراد از مناطق مختلف هستند واین باعث پیشرفت ورزش. در جوامع میشود با سپاس از تیم اوز جوان که باعث. رونق وتحولی در ورزش. منطقه جنوب فارس شدند

  2. لاری گفت:

    با تبریک به تیم اوز جوان هر تیم ورزشی می تواند بازیکنان مطرح غیر بومی برای بازی به تیم خود دعوت کند وهیچ منع قانونی ند ارد

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین