سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۲۰ب.ظ
::آخرین مطلب 5 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1
قابل توجه فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه محترم و رئیس دانشکده علوم پزشکی:

خیرین عزیز را به سمت بروزآوری زیرساختهای راه اندازی رشته پزشکی در لارستان سوق دهید

به روز آوری زیرساخت های راه اندازی رشته پزشکی در لارستان به عنوان یکی از اولویت های مهم مسئولان شهری در چند ماه آینده بایستی در دستور کار قرار گیرد….

به روز آوری زیرساخت های راه اندازی رشته پزشکی در لارستان به عنوان یکی از اولویت های مهم مسئولان شهری در چند ماه آینده بایستی در دستور کار قرار گیرد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان طی خبری اختصاصی به میلاد لارستان با بیان اینکه ۱۶ دانشجوی پسر و ۷ دانشجوی دختر سهم دانشکده علوم پزشکی لارستان از پذیرفته شدگان رشته پزشکی در کنکور ۱۴۰۱ بوده است بیان داشت: دانشکده علوم پزشکی لارستان از بهمن ماه ۱۴۰۱ در زمره مراکز تربیت کننده دانشجوی پزشکی در کشور قرار خواهد گرفت.

به گزارش میلاد لارستان و با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری مشخص گردیده تعداد ۲۳ دانشجوی پزشکی در لارستان به تحصیل خواهند پرداخت یکی از مهمترین برنامه ها تا زمان آغاز تحصیل دانشجویان پزشکی باید بروزآوری تجهیزات و نوسازی فضای فیزیکی باشد.

به منظور حصول این هدف اقداماتی از سوی مجموعه علوم پزشکی لارستان انجام شده که ازآن جمله می توان به تامین فضای خوابگاهی، تحصیل و رفاه دانشجویان جدید الورود پزشکی اشاره نمود، ولی این اقدامات کافی نمی باشد. در این میان باید گفت با توجه به هزینه های بالای تجهیزات مورد نیاز از جمله امکانات آزمایشگاهی به همت و کمک خیرین همیشه در صحنه نیک اندیش منظقه نیز نیاز خواهد بود. در این میان دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز زمینه مشارکت عموم مردم را فراهم نماید.

بی شک رایزنی های مختلف جهت تامین بخشی از هزینه ها با مجموعه وزارت بهداشت صورت پذیرفته و بدیهی است تامین اعتبار در شرایط فعلی و در زمان باقیمانده تا آغاز ترم بهمن ماه با دشواری همراه می باشد و لذا در این خصوص هرگونه مساعدت مردم و خیرین راهگشا خواهد بود.

به گزارش میلادلارستان حضور خیرین و مشارکت در نوسازی فضای فیزیکی و تکمیل زیرساخت‌ها جهت راه اندازی این رشته از اهمیت فراوانی برخوردار است. که بنا بر برخی برآوردهای صورت گرفته مبلغی ذر حدود ۱۵۰ میلیارد ریال در این زمینه مورد نیاز می باشد.

میلاد لارستان به صورت ویژه از فرماندار محترم، امام جمعه محترم و سایر مسئولان لارستان خواستار است تا نقش آفرینی نموده و خیرین محترم را طی اقدامی وحدت آفرین در این راستا همسو سازند.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “خیرین عزیز را به سمت بروزآوری زیرساختهای راه اندازی رشته پزشکی در لارستان سوق دهید”

  1. ناشناس گفت:

    اگر دنبال پیشرفت و وحدت منطقه هستیم بهتر اینکه از خدمات دکتر حسین زاده نماینده محترم استفاده کنیم. اطمینان داشته باشید تکروی کردن به ضرر مردم و منطقه است و اینجاست که شما باید در پیشگاه خدا و مردم جوابگو باشید .

  2. ناشناس گفت:

    کاشکی قبل از اخذ پزشکی مشکلات دانشجویی دانشجویان دانشکده بهداشت اوز ابتدا درست می کردند و امید از دست رفته اساتید کل علوم پزشکی لارستان بر میگردونند و بعد سوق پیدا میکردند به مرحله اخذ رشته پزشکی. مشکلات دو دانشکده هنوز زیاد، به زودی مشکلات رشته پزشکی بهش اضافه خواهد شد. از اینرو از مدیران حوزه علوم پزشکی خواستاریم مشکلات قبل از تلنبار شدن با توکل به خدا حل نمایند.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین