شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰ب.ظ
::آخرین مطلب 6 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

رشد منفی لارستان از لحاظ میزان بارندگی!

لارستان با ۸۴ میلی متر کمترین میزان بارندگی در سال زارعی داشته است و نسبت به مدت مشابه پارسال هم ۵۷ در صد کاهش نشان می دهد. به گزارش میلاد…

لارستان با ۸۴ میلی متر کمترین میزان بارندگی در سال زارعی داشته است و نسبت به مدت مشابه پارسال هم ۵۷ در صد کاهش نشان می دهد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از اول‌فارس، میزان بارندگی در سال زارعی جاری نسبت به مدت مشابه پارسال در استان فارس افزایش ۳۰ در صد داشته اما نسبت به میانگین بلند مدت همچنان ۲ در صد کاهش بارندگی نشان می دهد.

میانگین بارش بارندگی در سال زراعی در فارس تا ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته برابر با ۲۶۲ میلی متر گزارش شده است این در حالی است که در مدت مشابه پارسال ۲۰۱ میلی متر باران باریده بود.

بر اساس آمار منتشره از سوی اداره کل هواشناسی استان فارس ، شهرستان سپیدان با ۷۵۶ میلی متر در صدر میزان بارندگی سال زارعی جاری قرار دارد، نور آباد ممسنی با ۶۰۱، کازرون با ۴۸۶، ‌ اقلید با ۳۵۴ ، قیرو کارزین با ۳۲۸ ٰ، ‌زرقان با ۳۲۴ و شیراز با ۳۲۳ میلی متر در رتبه های بعدی میزان بارندگی سال زارعی که از مهرماه هر سال تاپایان اردیبهشت سال بعد محاسبه می شود، قرار دارند.

شهرستان لارستان با ۸۴ میلی متر کمترین میزان بارندگی در سال زارعی داشته است و نسبت به مدت مشابه پارسال هم ۵۷ در صد کاهش نشان می دهد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱:۱۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما آیا حضور مسئولین کشوری در منظقه می تواند در راستای توسعه مفید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین