دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۱ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

مشارکت 110 میلیارد ریالی خیران لارستانی در پروژه‌های بهداشتی و درمانی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: در سال ۹۶ برای ۷۷ پروژه، مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و ۱۱۰ میلیارد ریال از محل…

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: در سال ۹۶ برای ۷۷ پروژه، مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و ۱۱۰ میلیارد ریال از محل حمایت‌های خیران هزینه شده است.

به گزارش میلاد لارستان عباس نصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به پروژه‌های حوزه سلامت سال گذشته اظهارداشت: در سال ۹۶ برای ۷۷ پروژه، مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و ۱۱۰ میلیارد ریال از محل حمایت‌های خیران هزینه شده است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته سلامت عنوان کرد: با توجه به گستردگی منطقه لارستان و وجود روستاهای دور دست، امکان دسترسی مردم روستاها به مراکز سلامت در شهر و حتی روستاهای دیگر دشوار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان تصریح کرد: دانشکده علوم پزشکی لارستان برای دسترسی هرچه بهتر و سریع‌تر مردم به خدمات بهداشتی درمانی در سال گذشته ۷۷ پروژه در حال اجرا داشته که از این بین ۳۷ پروژه به اتمام رسیده است.

نصری خاطرنشان کرد: از بین ۳۷ پروژه تکمیل شده در سال گذشته، ۲۹ پروژه دولتی و با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال و ۸ پروژه نیمه دولتی و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد: بطور کلی ۴۰ پروژه نیمه تمام از سال گذشته مانده که از این بین ۱۹ پروژه خیرساز، ۱۳ پروژه دولتی و ۸ پروژه نیمه دولتی است که خیران ۸۰ میلیارد ریال و بخش دولتی ۳۰ میلیارد ریال از اعتبار این پروژه‌ها را تامین کرده‌اند.

لازم به ذکر است سه پروژه از ۷۷ پروژه کار شده بصورت ۱۰۰درصد از طرف خیران سلامت تامین اعتبار شده اس

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۸ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “مشارکت 110 میلیارد ریالی خیران لارستانی در پروژه‌های بهداشتی و درمانی”

  1. ناشناس گفت:

    بهتره به جای هزینه هایی که خیران کردند اندکی از مشارکت دولت در پروژه های خیر ساز مینوشتید…

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین