پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۲ب.ظ
::آخرین مطلب 39 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

یک پیشنهاد ابتکاری و کاربردی به معلمان در لارستان!!

یکی از شهروندان با بیان ایده ای زیبا یک پیشنهاد ابتکاری و کاربردی برای معلمان شاغل در لارستان مطرح کرده است. به گزارش میلاد لارستان یکی از شهروندان با طرح…

یکی از شهروندان با بیان ایده ای زیبا یک پیشنهاد ابتکاری و کاربردی برای معلمان شاغل در لارستان مطرح کرده است.
به گزارش میلاد لارستان یکی از شهروندان با طرح ایده ای ابتکاری و کاربردی برای معلمان شاغل در لارستان بگونه ای خواسته است تا دانش آموزان و فرزندان نسل جدید این شهرستان را با تاریخ، فرهنگ، هویت و غیره خود مأنوس تر کنند.
این شهروند از دبیران و معلمان مدارس شاغل در مدارس لارستان خواسته است جهت ترویج زبان شیرین بومی این منطقه در ساعات مربوط به کلاس ادبیات هفته ای یک شعر لاری از شاعران شیرین زبان این خطه از جمله آقایان طالع زاده، پدرام، مفتوحی و… که دارای شعرهایی زیبا و پرمغز هستند خوانده شود.
در ساعات مربوط به درس تاریخ، هفته ای چند دقیقه کتاب تاریخ مفصل لارستان برای دانش آموزان بازخوانی شود تا به تدریج به تاریخ، هویت و قدمت خود پی ببرند.
در کلاس جغرافیا درمورد آثار ارزشمند طبیعی، زیست محیطی و جغرافیایی مناطق مختلف لارستان بحث شود یا حتی اردوهایی به شکل حضوری برای دانش آموزان در این مناظر ارزشمند و بی نظیر برگزار شود.

در مباحث مربوط به درس دانش اجتماعی مطالبی درخصوص آداب و رسوم، فرهنگ و زندگی اجتماعی لارستان تدریس شود که قطعاَ انجام هر یک از این موارد می تواند مورد استقبال دانش اموزان قرار گیرد و مطالب ملموس تر برای آنان تداعی کند.

باشد که حافظ و میراث دار خوبی برای گذشتگان و آیندگان باشیم.
نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “یک پیشنهاد ابتکاری و کاربردی به معلمان در لارستان!!”

  1. ناشناس گفت:

    احسنت

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین