سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶ق.ظ
::آخرین مطلب 59 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

تغییر ساعات کار ادارات در ۱۵ شهرستان فارس

ساعات کار ادارات در ۱۵ شهرستان فارس از اول تیر ماه تغییر می‌کند. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس  گفت : ساعات کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک ها، شهرداری‌ها و…

ساعات کار ادارات در ۱۵ شهرستان فارس از اول تیر ماه تغییر می‌کند. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس  گفت : ساعات کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در ۱۵ شهرستان گرمسیری استان از روز شنبه ۱ تیر ماه تا ٣١ مرداد ماه در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و روز‌های پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ خواهد بود.

قاسم پور با بیان اینکه بخش نامه تغییر ساعات اداری به فرمانداران ۱۵ شهرستان لارستان، لامرد، مهر، گراش، خنج، فسا، داراب، جهرم، زرین‌دشت، کازرون، ممسنی، رستم، فراشبند، قیروکارزین و فیروزآباد ابلاغ شده است، گفت: در خصوص سایر شهرستان‌ها نیز هر گونه تغییر در ساعات اداری متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی افزود: بیمارستان ها، مراکز امدادی، درمانی، و بهداشتی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش نشانی، خدمات امداد جاده‌ای و مراکز انتظامی طبق روال گذشته ارائه خدمت می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با اشاره به اینکه پیرو مصوبه هیئت وزیران تنظیم ساعات کاری ادارات ودستگاه‌ها با درخواست شرکت توزیع برق استان‌ها در اختیار استانداران قرار گرفته است، اعلام کرد: این تصمیم در راستای مدیریت مصرف و صرفه جویی برق گرفته شده تا بر اساس آن شاهد ایجاد کمترین مشکلات در روند توزیع برق در فصل گرم امسال باشیم. وی با بیان اینکه تیم‌های ارزیابی مرکب از نماینده استانداری فرمانداری و شرکت‌های توزیع برق به صورت سرزده از دستگاه‌ها و ادارات بازدید خواهند کرد، افزود: دستگاه‌هایی که مدیریت مصرف برق را به خوبی انجام داده و در امر صرفه جویی موفق باشند تشویق شده و دستگاه‌هایی که این اقدام را انجام ندهند مطابق با مصوبه هیئت وزیران متخلف شناخته شده و بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

قاسم پور با اشاره به اینکه سال گذشته تغییر ساعات کار ادارات در استان صرفه جویی ۱۴ درصدی مصرف برق را به دنبال داشت، یادآور شد: در امد ناشی از صرفه جویی برق در بخش‌های مختلف به استان باز گشته و در زمینه توسعه استان به کار گرفته خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین