شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۳ق.ظ
::آخرین مطلب 20 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 0

جعفرپور: بسیاری مددجویان نیز یارانه معیشتی دریافت نکرده اند چه رسد به مردم عادی

نماینده مردم لارستان،‌خنج، گراش و اوز  در مجلس گفت در بحث پرداخت یارانه معیشتی این یارانه به تعداد قابل توجهی از نیازمندان پرداخت نشده و حتی تعدادی از مددجویان سازمان…

نماینده مردم لارستان،‌خنج، گراش و اوز  در مجلس گفت در بحث پرداخت یارانه معیشتی این یارانه به تعداد قابل توجهی از نیازمندان پرداخت نشده و حتی تعدادی از مددجویان سازمان بهزیستی نیز در تماس با من عنوان می‌کنند که یارانه معیشتی را دریافت نکرده‌اند.  به گزارش میلاد لارستان به نقل از فارس جعفرپور با اشاره به سهمیه‌بندی بنزین گفت:‌ زمان و شیوه اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین مناسب نبود و شدیداً قابل انتقاد است.

وی افزود: از سوی دیگر این که توقع داشته باشیم بنزین گران شود و آب از آب تکان نخورد امر غیرمعقولی است و طبیعی است که به دنبال گرانی بنزین قیمت کالاها نیز افزایش پیدا می‌کند.

این عضو مجمع نمایندگان فارس اظهار داشت: به دنبال افزایش قیمت بنزین کرایه‌های حمل و نقل در مناطق مختلف کشور که حمل و نقل عمومی در آنها توسعه پیدا نکرده و مسافران با مسافربرهای شخصی جابه‌جا می‌شوند افزایش ۵۰ درصدی داشته و اینکه گفته می‌شد افزایش قیمت‌ها در حدود ۴ درصد خواهد بود، محقق نشده است.

جعفرپور خاطرنشان کرد: باید یک افزایش قیمت معقول برای کالاها در نظر گرفته شود و بر قیمت‌های جدید نظارت انجام شود. وی افزود: اینکه بگوییم قیمت‌ها اصلاً افزایش پیدا نکند غیرمعقول است مگر می‌شود مثلاً خودرویی که تا پیش از این هزار تومان کرایه دریافت می‌کرده، وقتی هم که بنزین سه هزار تومانی مصرف می‌کند همان هزار تومان را بگیرد.

نماینده مردم لارستان،‌خنج،‌گراش و اوز در مجلس اظهار داشت: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید نظارت و کنترل دقیقی بر بازار داشته باشد تا شاهد افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها در بازار نباشیم و از طرف دیگر باید ساز و کار و سامانه دریافت شکایات مردمی در مورد گرانی‌ها تسهیل شود تا مردم بتوانند به راحتی پیام خود را برسانند و کار باید بگونه‌ای باشد که افراد ترغیب شوند گزارش‌ها را بدهند.

جعفرپور خاطرنشان کرد: در بحث پرداخت یارانه معیشتی نیز این یارانه به تعداد قابل توجهی از نیازمندان پرداخت نشده و حتی تعدادی از مددجویان سازمان بهزیستی نیز در تماس با من عنوان می‌کنند که یارانه معیشتی را دریافت نکرده‌اند.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۵ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین