سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴ق.ظ
::آخرین مطلب 9 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

معاون وزیر کشور: احتمالا انتخابات امسال به رکورد ٩٠٠ میلیون رای می‌رسیم

رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه اقلام برگزاری انتخابات به استانها ارسال شد، گفت: در انتخابات پیش رو انتظار است به رکورد ۹۰۰ میلیون رأی برسیم. به گزارش میلادلارستان…

رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه اقلام برگزاری انتخابات به استانها ارسال شد، گفت: در انتخابات پیش رو انتظار است به رکورد ۹۰۰ میلیون رأی برسیم.

به گزارش میلادلارستان به نقل از مهر جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در رابطه با تعداد صندوق های رأی پیش بینی شده در سراسر کشور برای انتخابات پیش رو عنوان کرد: تعداد صندوق های رأی حدود ۵۵ هزار صندوق است و شعب به دستگاه احراز هویت رأی دهندگان به صورت الکترونیک مجهز هستند.

عرف  با تأکید بر اینکه از نظر فرایندهای اجرایی و برگزاری انتخابات، منطبق بر تقویم زمان بندی انتخابات عمل کرده ایم، اظهار داشت: تمامی اقلام لازم برای برگزاری انتخابات تهیه و به استان های سراسر کشور ارسال شده است. هم چنین با تأکیدی که در این دوره بر ضرورت آموزش تمامی مجریان انتخابات وجود داشت، آموزش تخصصی مجریان انتخابات به شکل کامل انجام شده و پایان یافته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه انتخابات پیش رو، اولین انتخابات در گام دوم انقلاب اسلامی است، افزود: مردم شریف و فهیم ایران همواره در تمامی انتخابات گذشته، مشارکت فعال داشته اند، چنان که تاکنون در طول ۴۱ سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، در ۳۶ دوره انتخابات اعم از مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، همه پرسی، خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی، در مجموع بیش از ۸۶۶ میلیون برگه رأی در صندوق های اخذ رأی ریخته اند و با انتخابات پیش رو انتظار است به رکورد ۹۰۰ میلیون رأی برسیم.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۰ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین