سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۲ب.ظ
::آخرین مطلب 12 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

نه به کام «دیرم» نه به نام «بیرم»!

عبدالرضا علیزاده، یکی از فعالان اجتماعی شهر لار این بار درخصوص گم شدن ۱۳ میلیارد تومان اعتبار آبرسانی به شهر بیرم قلم به دست شده است. به گزارش گروه شهروند…

عبدالرضا علیزاده، یکی از فعالان اجتماعی شهر لار این بار درخصوص گم شدن ۱۳ میلیارد تومان اعتبار آبرسانی به شهر بیرم قلم به دست شده است.

به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان عبدالرضا علیزاده، یکی از فعالان اجتماعی شهر لار این بار درخصوص گم شدن ۱۳ میلیارد تومان اعتبار آبرسانی به شهر بیرم قلم به دست شده است که متن این مطلب در زیر می آید:

در خبرها آمده است که یک اشتباه تایپی بودجه ۱۳ میلیارد تومانی پروژه آبرسانی شهر بیرم لارستان را یکسال به عقب انداخت. مدیرکل محترم اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان فارس اعلام نمود که در نامه استانداری فارس به دلیل اشتباه تایپی نام شهر بیرم، «دیرم» درج شده و به همین علت بیرم از اعتبارات آبخیزداری استان حذف شده است!

حال سئوال اینجاست که این اعتبار ۱۳ میلیارد تومانی کجاست؟!

مدیرکل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس باید پاسخگو باشند این اعتبار حیاتی که جهت تامین آب شرب بخش محروم و مظلوم بیرم لارستان در اعتبارات سال ۱۳۹۹ استان فارس لحاظ گردیده به کدام پروژه در استان فارس تخصیص داده شده است؟!

لازم به توضیح است که بخش بیرم به علت بی آبی به «غیزانیه» استان فارس معروف شده و لازم است استاندار محترم فارس هر چه سریعتر اشتباه تایپی مذکور را تصحیح و مراتب جهت اصلاح به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس اعلام فرمایند.

میلاد لارستان حق پاسخگویی از سوی نهادهای ذیربط را محفوظ می داند و آماده درج جوابیه آنان است.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۹ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “نه به کام «دیرم» نه به نام «بیرم»!”

 1. لارستانی گفت:

  این حرفها درست نیست ونه بودجه ای تدوین شده ونه اشتباه تایپی بوده با این صحبتها هم ابی به بیرم نمی رسد

 2. کارشناس در امور آب گفت:

  باسلام و احترام خدمت علیزاده عزیز.بهتر است در خصوص نشر هر موضوعی با اطلاعات و آگاهی بیشتری دست به قلم شویم.در خصوص خبر بودجه آب بیرم دو مسأله مط ح است:
  ۱_اگر بودجه در بخش آب و آبرسانی بیرم هست که این موضوع ارتباطی با منابع طبیعی ندارد و ۲_اگربحث آبخیزداری و طرح های شش گانه بیرم است که در سال ۹۹هیچگونه اعتباری برای بخش آبخیزداری بخش بیرم و طرح های مذکور دیده نشده و مصوب نگردیده که به.اهد بودجه گم شود.ودر سال ۹۹در منطقه لا ستان در بخش آبخیز آری فقط در پروژه عمادشهر. لارستان و کاریان لا رستان اعتبار مصوب گردیده و عملیات اجرایی آن شروع گردیده است.پس خبر صحیح نیست

 3. لارستانی گفت:

  پروژه آب سانی چا ارتباطی با شرح وظایف ادا ه کل منابع طبیعی دارد؟مسول مجله میلاد لارستان لطفا توضیح دهند.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین